Tunus - Erzurum Uçak Bileti

Tunus - Erzurum uçak bileti

Tunus - Erzurum uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Tunus - Erzurum uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Tunus - Erzurum uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Tunus - Erzurum uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Tunus - Erzurum uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Tunus Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Tunus havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Tunus havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Erzurum Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzurum Havalimanı

Erzurum havalimanı, Erzurum şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunmakta olup Yakutiye ilçesi sınırları içerisindedir.

Erzurum havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Erzurum havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erzurum'da toplu taşıma aracı olan otobüs ile havalimanından şehir merkezine ulaşılmaktadır. Havalimanından hareket eden otobüsler son durak İstasyon Meydanı'na kadar gitmektedir. İstasyon meydanın'dan şehrin istediğiniz bölgesine gidebilirsiniz. Erzurum otobüsleri gideceği yöne göre harfleri bulunmaktadır. Şehrin doğusuna gitmek isterseniz D harfiyle başlayan otobüsleri, şehrin güneyinde bulunan Palandöken kayak merkezine gitmek isterseniz G-5 numaralı otobüsü kullanmalısınız.

Havaalanı otobüs güzergahı: Havalimanı, Oto Terminal-Otogar, Erzurum Teknik Üniversitesi, EBŞ Belediye Spor Tesisleri, Belediye, Kız Meslek Lisesi, Hastaneler Caddesi, Gez Mahallesi, İstasyon Meydanı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Erzurum havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Erzurum havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, SUDE OTO KİRALAMA, EVİS OTO KİRALAMA

Taksi

Havalimanından taksi ile şehir merkezine yolculuk 25 dakika sürmektedir. Taksileri terminal binası çıkışında bulabilirsiniz. Palandöken'e gideceksiniz ise 16 dakika'da taksi ile ulaşmak mümkün. Hızlı ve konforlu olmasından dolayı taksiyi seçebilirsiniz. Fiyat ve tarife bilgisini taksi şöföründen öğrenebilirsiniz.