Tokat Uçak Bileti

Tokat uçak bileti

Tokat uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Tokat uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Tokat uçak bileti'ni satın alabilirsiniz. Ayrıca Tokat uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Tokat uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Tokat şehrine uygun uçak bileti mi arıyorsunuz? Tokat şehrine uçak biletini yukarıda bulunan paneli kullanarak arayabilirsiniz. Arama sonuçlarından size en uygun uçak biletini seçip satın alabilirsiniz. Tripuck sitesi aynı anda yüzlerce seyahat sitesinde arama yaparak 1000'den fazla havayolunu siz müşterilerine sunmaktadır. En uygun bileti sunan seyahat acentesi ya da havayolunun sitesinde işleminizi sonlandırabilirsiniz. En hesaplı uçak biletini en kısa zamanda bulmanıza yardımcı olmaktadır. Tripuck arama motoru ile her zaman seyahatlerinizde karlı çıkarsınız. Seyahat tarihiniz esnek ise arama yaptıktan sonra aylık takvim ile tüm günleri görüntüleyebilirsiniz. Daha az para ödemek için Tripuck'ı şeçiniz.  

Tokat şehrinde havalimanından şehir merkezine ya da şehir merkezinden havalimanına transfer arıyorsanız Tripuck transfer sayfasından arama yapabilirsiniz. 

Eğer Tokat şehrinde kalacak otele ihtiyacınız varsa Tripuck otel arama panelini kullanabilirsiniz. Tripuck uçak biletinde olduğu gibi fiyatları karşılaştırarak en uygun oteli bulmanıza yardımcı olur. Arama ekranında otelinizi bulunduğu bölgeye, yıldızına, fiyatına göre filtlereme imkanınız bulunmaktadır. Tokat şehrinde popüler olan otellere, şehir merkezine yakınlık veya misafir puanına göre otelleri'de sıralayabilirsiniz. 

Eğer Tokat şehrinde boş zamanınız varsa ve şehri gezmek isterseniz, Tripuck tur ekranından bulabileceğiniz tur seçeneklerine bakabilirsiniz. 

Tripuck sadece uçak bileti değil ayrıca otel, tur, araç kiralama ve transfer hizmeti ile seyahatinizi planlamak için size en uygun çözümleri sunmaktadır.  

Tokat şehri ve daha birçok destinasyonlarla ilgili kampanyalardan ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-bültenimize kayıt olabilirsiniz. Sosyal Medya'dan Tripuck'ı takip edin fırsatlardan ilk önce sizin haberiniz olsun

Tokat Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat Havalimanı

Tokat Havalimanı, Tokat şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunmakta olup Ovayurt mevkindedir.

Tokat Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Minibüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Tokat havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Minibüs

Şehir merkezine ulaşım için kullancağınız en ucuz ulaşım aracı minibüs'tür. Turhal-Tokat minibüs hattı havalimanının yakınından geçmektedir.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Tokat havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Tokat havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Tokat havalimanından şehir merkezine taksi ile kolayca ulaşabilirsiniz. Tokat ilinde taksiler km başına ücretlendirilmektedir. Havalimanına ulaşımda hızlı ve kolay bir çözümdür.