Rosario - Buraidah Uçak Bileti

Rosario - Buraidah uçak bileti

Rosario - Buraidah uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Rosario - Buraidah uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Rosario - Buraidah uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Rosario - Buraidah uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Rosario - Buraidah uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Rosario Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Rosario - Islas Malvinas Uluslararası Havalimanı

Rosario - Islas Malvinas Uluslararası Havalimanı, Rosario şehir merkezinden 13 km uzaklıkta bulunmakta olup eski adı Fisherton Uluslararası Havalimanı idi.

Rosario şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Jorge Newbery yolu üzerinden 18 dakikada ulaşabilirsiniz. Havalimanında 150 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı ilk 15 dakika ücretsizdir. Daha sonra saatlik olarak ücretlendirilmektedir.  Havalimanı otoparkı engelli yolcular için ücretsizdir. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli otoparkı kullancak iseniz günlük ücret ödersiniz.

Rosario - Islas Malvinas Uluslararası Havalimanına ulaşmak için ayrıca Otobüs, Shuttle, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Rosario - Islas Malvinas Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Rosario şehrinde toplu taşıma otobüsler ile yapılmaktadır. 115 numalı otobüsler ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. 33/9 ve 113 numaralı Negra otobüsleri havalimanı yakınına kadar gitmektedir. Bu otobüsler ile gelirseniz aktarma yapmak zorundasınız.

115 numaralı otobüs güzergahı: Cur, Ingeneria, Cemar, Tıp Fakültesi, Otobüs Terminali, Av. Eva Peron, J.J.J Paso, Wilde, Autodromo, C.Comercial, Havalimanı 

Shuttle

Tienda Leon (tel:+54 11 4315 5115) firmasının Buenos Aires'ten (Ezeiza) Rosoria havalimanına shuttle servisleri mevcuttur. Firmayı telefon ile arayıp rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Rosario - Islas Malvinas Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerinden birini tercih etmişseniz aracınızı teslim edip uçağınıza gidebilirsiniz. Başka firmalardan aracınızı kiralamış iseniz, önceden firmaya teslim yeri ve saatini bildiriniz.

Rosario - Islas Malvinas Uluslararası Havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri: HERTZ, AVIS, LOCALIZA, BUDGET

Taksi

Havalimanına ulaşmak için en hızlı çözümünüz taksidir. Taksi şöförüne havalimanına ulaşmak için ne kadar ödeyeceğinizi sorabilirsiniz. Eğer taksi ücreti fazla gelirse yakın bir lokasyona kadar otobüsle gelip oradan taksi ile devam edebilirsiniz. 

Buraidah Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası Havalimanı

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanı, Buraidah şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanın Suudi Arabistan'ın Gassim bölgesine hizmet verdiği için Buraidah şehrine ilaveten bu bölgedeki diğer şehirlere gitmek isteyen yolcular tarafından da tercih edilmektedir. Havalimanına hem yurtiçi hem de yurtdışı 15 destinasyondan uçak ile ulaşılmaktadır.

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; REHEILI, BUDGET, AL WEFAQ, HANCO, THEEB

Taksi

Havalimanından ne yazık ki toplu taşıma araçları ile şehir merkezine ulaşım sağlanmamaktadır. Terminal binası çıkışında bulacağınız taksiler ile 25-30 dakika bir sürede Buraidah şehir merkezine ulaşabilirsiniz.