Rechlin - Turaif Uçak Bileti

Rechlin - Turaif uçak bileti

Rechlin - Turaif uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Rechlin - Turaif uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Rechlin - Turaif uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Rechlin - Turaif uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Rechlin - Turaif uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Rechlin Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Rechlin havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Rechlin havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Turaif Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Turaif Yurtiçi Havalimanı

Turaif Yurtiçi havalimanı, Turaif şehir merkezine 8 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Havalimanına Riyad, Cidde, Hail ve Dammam'dan Nesma ve Suudi havayolları uçmaktadır. 

Turaif Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Turaif Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Turaif Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Turaif Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ABDULRAHMAN AL ANZI CARS RENTAL

Taksi

Terminal binası çıkışında bulacağınız taksiler ile 13-15 dakika arasında şehir merkezine ulaşabilirsiniz.