Rafha - Şam Uçak Bileti

Rafha - Şam uçak bileti

Rafha - Şam uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Rafha - Şam uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Rafha - Şam uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Rafha - Şam uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Rafha - Şam uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Rafha Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Rafha Yurtiçi Havalimanı

Rafha Yurtiçi Havalimanı, Rafha şehir merkezinden 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. Rafha şehri Suudi Arabistan'nın Irak sınırı yakınındadır. 

Havalimanından sadece yurtiçi destinasyonlara uçuşlar gerçekleşmektedir. 

Rafha şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Abdulaziz bin Mousaed yolu üzerinden yaklaşık 12 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı hakkında bilgiyi havalimanını arayarak ögrenebilirsiniz.

Rafha Yurtiçi havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Rafha Yurtiçi havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Rafha Yurtiçi Havalimanına ulaşabilirsiniz. Rafha şehrinde sadece United East Araç kiralama firmasının ofisi bulunmaktadır. Aracınızı firmayı arayıp havalimanında teslim edeceğinizi önceden haber veriniz. 

Taksi

Rafha şehrinde havalimanına ulaşacağınız en hızlı ulaşım aracı taksidir. Havalimanın ve şehir merkezi arasındaki mesafe çok fazla olmadığından ücret makul düzeydedir. Şam Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şam Uluslararası Havalimanı

Şam Uluslararası havalimanı, Şam şehir merkezine 27 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Şam Suriye'nin başkentidir. Suriye'de devam eden iç savaştan dolayı birçok havayolu uçuşlarını durdurmuştur. Havalimanın'dan Irak, İran ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelere gidilebilmektedir. 

Şam Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Şam Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanın'dan her 30 dakika'da şehir merkezine giden otobüsler vardır. Şehir merkezine giden otobüsleri terminal binası çıkışında bulabilirsiniz. Otobüs ücreti 45 SYP'dir. Bagaj için ekstra ücret ödenir. Şehir merkezine seyahat süresi 40 dakikadır. Son durak Baramkeh otobüs istasyonu'dur. 

Havalimanından şehir merkezine ucuz ve konforlu bir seyahat etmek için tercih edilebilir. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Şam Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Şam Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; BUDGET, 3CLICK ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Havalimanın'da bekleyen taksiler ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Uber ve benzeri taşıma yapan özel firmaların havalimanından yolcu alması yasaklanmıştır. Bundan dolayı taksi fiyatları nispeten pahalıdır. Taksi şöförleri taksimetre açmadığı için fiyat konusunda önceden bilgi alınız. Taksiciler ile pazarlık yaparak fiyatta indirim yapılabilmektedir. Arapça bilen tanıdık birisi varsa pazarlığı ona bırakınız. Çünkü turist olarak dezevantajlı durumdasınız.