Qaisumah - Basra Uçak Bileti

Qaisumah - Basra uçak bileti

Qaisumah - Basra uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Qaisumah - Basra uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Qaisumah - Basra uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Qaisumah - Basra uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Qaisumah - Basra uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Qaisumah Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Hafar Al Batin Havalimanı

Hafar Al Batin Havalimanı, Qaisumah şehir merkezinden 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından sadece Cidde, Hail ve Riyad gibi Suudi Arabsitan şehirlerine yurtiçi uçuş yapılmaktadır.

Qaisumah şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 85 numaralı yol üzerinden yaklaşık 9 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücretleri bilgisini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Hafar Al Batin havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Hafar Al Batin havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Hafar Al Batin Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Hafar Al Batin havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; HANCO, SHIAM

Taksi

Havalimanının şehir merkezine yakın olmasından dolayı taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi sizi en hızlı ve konforlu bir şekilde havalimanına ulaştıracaktır. 

Basra Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Basra Uluslararası Havalimanı

Basra Uluslararası havalimanı, Basra şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Erbil ve Bağdat şehirlerinden havalimanına Iraq havayolları ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca yurtdışından da havaimanına tarifeli seferler bulunmaktadır.

Basra Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Basra Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Basra havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Basra Uluslararası havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine ulaşım olarak pek fazla alternatifiniz bulunmuyor. Eğer havalimanından sizi alacak bir tanıdığınız yoksa taksi ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Taksi ücretini taksi şöförü ile mutlaka netleştiriniz. Pazarlık yaparak indirim talep ediniz.