Provideniya - Hakkari Uçak Bileti

Provideniya - Hakkari uçak bileti

Provideniya - Hakkari uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Provideniya - Hakkari uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Provideniya - Hakkari uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Provideniya - Hakkari uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Provideniya - Hakkari uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Provideniya Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Provideniya havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Provideniya havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Hakkari Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı, Hakkari şehir merkezine 78 km uzaklıkta bulunmakta olup Yüksekova ilçe sınırları içerisindedir.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Hakkari havalimanından şehire ulaşmak için çok fazla imkanınız bulunmamaktadır. Terminal çıkışında bulabileceğiniz taksiler ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Mesafenin bir hayli uzak olmasından dolayı taksi ücreti fazla olabilir. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak düşürmeyi deneyebilirsiniz.