Portland - Kastamonu Uçak Bileti

Portland - Kastamonu uçak bileti

Portland - Kastamonu uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Portland - Kastamonu uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Portland - Kastamonu uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Portland - Kastamonu uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Portland - Kastamonu uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Portland Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Portland havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Portland havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Kastamonu Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kastamonu Havalimanı

Kastamonu Havalimanı, Kastamonu şehir merkezine 11 km uzaklıkta olup Uzunyazı mevkisinde bulunmaktadır.

Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için THY ve Pegasus'un yolcu servisleri bulunmaktadır. Havalimanın resmi web sitesinde bulunan telefon numaralarını arayarak önceden rezervasyon yapabilirsiniz. THY yolcu servisi hergün, Pegasus yolcu servisi ise Salı, Cuma ve Pazar günleri hizmet vermektedir. 

THY 1.shuttle güzergahı: Havalimanı, Müftülük Önü Durağı, Novitas Turizm Acenta, Emekçiler Turizm Acente Önü, Belediye Hizmet Binası Önü (Kuzeykent), Jandarma (Gölköy)

THY 2.shuttle güzergahı: Havalimanı, Müftülük Önü Durağı, Salıpazarı Durağı (Şekerci AVM karşısı), Otobüs Terminali

Pegasus 1.shuttle güzergahı: Havalimanı, Olukbaşı, Metro Yazıhanesi, ETS Tur, Daday Kavşağı, Kuzey Kent Muhtarlık, Jandarma (Gölköy)

Pegasus 2.shuttle güzergahı: Havalimanı, Olukbaşı, Metro Yazıhanesi, ETS Tur, Salıpazarı, Tosya Yolu Kavşağı, Otogar

Kastamonu Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Kastamonu havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Toplu taşıma aracı otobüsler ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Otobüs Salı,Perşembe ve Cumartesi günleri çalışmaktadır. 

Özel Halk Otobüs güzergahı: Havalimanı, Emirgan Konakları, Budamış, Doğakent kavşağı, Anıt, Stadyum, Sinan bey parkı, Kastamonu il Müftülüğü, Cevizli Park, Kışla Parkı, 100.Yıl (Salı Pazarı), SGK, Karayolları 15.Bölge Müdürlüğü, Otobüs Terminali, Devlet Hastanesi, Divan Yapı Kooparetifi, Yenişehir Durağı, Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlüğü, Efekent, Kastamonu Ünivesitesi, 5.Jandarma Eğitim Askeri Kampı Otobüs durağı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Kastamonu havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Kastamonu havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS

Taksi

Havalimanından taksi ile şehir merkezine 15 dakika'da ulaşılmaktadır. Havalimanında taksiler 24 saat hizmet vermektedir. Şehir merkezi uzak olmadığı için ödeyeceğiniz ücret fazla olmayacaktır. Safranbolu ve Ilgaz'a taksi ile gidecekseniz pazarlık yapınız.