Pekin - Balıkesir Uçak Bileti

Pekin - Balıkesir uçak bileti

Pekin - Balıkesir uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Pekin - Balıkesir uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Pekin - Balıkesir uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Pekin - Balıkesir uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Pekin - Balıkesir uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Pekin Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Pekin havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Pekin havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Balıkesir Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Balıkesir Merkez Havalimanı

Balıkesir Merkez Havalimanı, Balikesir şehir merkezine 5,5 km uzaklıktadır. Havalimanına özellikle Ankara'dan uçuşlar yapılmaktadır.

Balıkesir Merkez Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunuyor.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına havalimanından ulaşabilirsiniz. Havalimanından Balıkesir şehir merkezine ulaşıldığı gibi Ayvalık, Ören, Cunda Adası gibi turistik yerlere transfer yapılmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Toplu taşıma aracı olarak otobüs'ü Balıkesir şehir merkezine ulaşmak için kullanabilirsiniz. Otobüs saatleri belediye tarafından uçak iniş saatlerine göre ayarlanmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için en ucuz ulaşım aracıdır.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Balıkesir havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Balıkesir havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Balıkesir havalimanı şehir merkezine yakın olduğu için terminal binası çıkışında bulabileceğiniz taksiler ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Taksiler km başına ücret aldığı için çok fazla bir ücret ödemezsiniz. Tatil yörelerine gidece iseniz mesafe uzadığından maliyetli olabilir. Otogar'a kadar taksi ile gidip, şehirlerarası otobüsler ile Ayvalık ve Ören gibi tatil yerlerine ulaşabilirsiniz.