Palermo - Zürih Uçak Bileti

Palermo'dan Zürih'ya en ucuz uçuşlar

Gidiş TarihiDönüş TarihiAktarmaHavayoluUçak Bileti Ara
1 Ağustos 20221 Ağustos 20221 DurakUÇUŞ ARA

Palermo - Zürih uçak bileti

Palermo - Zürih uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Palermo - Zürih uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Palermo - Zürih uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Palermo - Zürih uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Palermo - Zürih uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Her gün en az 2 uçuş, Uçuş süresi en az 2sa 5dk sürmektedir.

Palermo, ItalyZürih, İsviçre
Saat ve AktarmaHavayoluUçuş noUçuş ProgramıUçak Bileti Ara
09:35 → 11:40
Doğrudan
1741
PZT SAL çAR PER CUM CMT PAZ
UÇUŞ ARA
14:35 → 16:40
Doğrudan
1743
PZT SAL çAR PER CUM CMT PAZ
UÇUŞ ARA
14:45 → 16:50
Doğrudan
1743
PZT SAL çAR PER CUM CMT PAZ
UÇUŞ ARA
19:30 → 21:35
Doğrudan
1745
PZT SAL çAR PER CUM CMT PAZ
UÇUŞ ARA
19:40 → 21:45
Doğrudan
1745
PZT SAL çAR PER CUM CMT PAZ
UÇUŞ ARAPalermo Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Palermo havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Palermo havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Zürih Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Zürih havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Zürih havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.