Natal - Şırnak Uçak Bileti

Natal - Şırnak uçak bileti

Natal - Şırnak uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Natal - Şırnak uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Natal - Şırnak uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Natal - Şırnak uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Natal - Şırnak uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Natal Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Governador Aluízio Alves Uluslararası Havalimanı

Governador Aluízio Alves Uluslararası Havalimanı, Natal şehir merkezinden 24 km, Ponta Negra plajından ise 36 uzaklıkta bulunmakta olup São Gonçalo do Amarante sınırları içerisindedir. Havalimanı, Augusto Severo Uluslararası havalimanı yerine inşa edilmiştir.

Natal şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Rod. Gov. Mário Covas üzerinden yaklaşık 35 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 1500 araç kapasiteli otopark mevcuttur. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Governador Aluízio Alves Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Governador Aluízio Alves Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına nasıl gideceğinizi düşünüyorsanız ve gitmek için çok fazla bir ücret ödemeyi istemiyorsanız Trampoline firmasının işletmekte olduğu otobüs doğru çözüm olacaktır. Trampoline firması hem natal şehir merkezinde hem de çevre ilçeleri otobüs ile birbirine bağlamaktadır. Havalimanına Midway Mall alışveriş merkezinden hareket etmekte olan R hattı gitmektedir. R hattı'na ise birçok diğer hat bağlanmakta olup aktarma yaparak ulaşabilirsiniz. R hattı sabah 04:20 ve akşam 10:50 arasında çalışmaktadır. Detaylı bilgiye Trampoline firması web sitesinden ulaşabilirsiniz.  

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Governador Aluízio Alves Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Governador Aluízio Alves Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, MOVIDA, AVIS, UNIDAS, SERRA DOURADA

Taksi

Şehir merkezinden veya otelinizden ayarlayacağınız taksi ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksi şöförüne havalimanına ulaşmak için ne kadar ödeyeceğinizi sorunuz. Havalimanının şehirden uzak olması taksi ücretinin yüksek olmasına yol açmaktadır. Şırnak Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı

Şırnak Şerafettin Elçi havalimanı, Şırnak şehir merkezine 59 km, Cizre şehir merkezine 13 km uzaklıkta bulunmakta olup Cizre ilçe sınırlarındadır.

Havalimanından şehir merkezine ulaşmanın en kolay yolu özel servislerdir. Ulaşım imkanı kısıtlı olduğundan diğer seçeneklere göre hem ucuz hem de konforlu bir seyahat sunmaktadırlar.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Şırnak Şerafettin Elçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından bineceğiniz otobüs ile Cizre'ye ulaşabilirsiniz. Otobüs güzergahları ve detay bilgisini öğrenmenizi tavsiye ederiz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Şırnak Şerafettin Elçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Şırnak Şerafettin Elçi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Şırnak havalimanından Cizre'ye gitmek isterseniz taksi seçeneğini düşünebilirsiniz. Şırnak şehir merkezine gitmek isterseniz yolculuk 1 saat sürmektedir. Şırnak ilinin uzak olmasından dolayı ücrette fazla olmaktadır. Taksi şöförü ile pazarlık yapınız.