Multan - Van Uçak Bileti

Multan - Van uçak bileti

Multan - Van uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Multan - Van uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Multan - Van uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Multan - Van uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Multan - Van uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Multan Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Multan havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Multan havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Van Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı

Van Ferit Melen Havalimanı, Van şehir merkezine 18 km uzaklıkta bulunmakta olup Eminpaşa mahallesi sınırları içerisindedir.

Van Ferit Melen havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Minibüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Van Ferit Melen havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine gitmekte olan 301 numaralı otobüsler ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Rahat ve ucuz olmasından dolayı tercih edebilirsiniz.

301 numaralı otobüs güzergahı: Havaalanı - Havaalanı Kavşağı - İpekyolu Bulvarı - Eski Emniyet Kavşağı - Sıhke Caddesi - Cemaller Sokak - Beşyol Halk Eğitim Merkezi

Minibüs

Havalimanı giriş kapısına kadar yürüyerek minibüsler ile şehir merkezine gidilebilmektedir. Şehir merkezine 'iskele' minibüsleri gitmektedir.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Van Ferit Melen havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Van Ferit Melen havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; CENTRAL, BUDGET, AVIS, GARENTA

Taksi

Terminal binası önünde bekleyen taksiler ile şehir merkezine gidilebilmektedir. Havalimanı şehre yakın olduğu için bu seçenek alternatiflerine göre daha rasyonel olmaktadır. Tatvan gibi daha uzak bir bölgeye gidecek iseniz mutlaka pazarlık yapınız.