Minsk - Rafha Uçak Bileti

Minsk - Rafha uçak bileti

Minsk - Rafha uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Minsk - Rafha uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Minsk - Rafha uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Minsk - Rafha uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Minsk - Rafha uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Minsk Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Minsk 1 Havalimanı

Minsk 1 Havalimanı, Minsk şehir merkezinden 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. Minsk'te bulunan Minsk 2 havalimanının açılması ile önemini kaybetmiştir.

Minsk 1 havalimanından genelde iç hat uçuşları ve Kiev, Kaliningrad ve Moskova şehirlere yurtdışı uçuşlar gerçekleşmektedir.

Minsk şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz праспект Незалежнасці/проспект Независимости ve вуліца Маскоўская/ул. Московская üzerinden yaklaşık 10 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi konusunda bilgi almak için havalimanını arayınız.

Minsk 1 havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Minibus, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Minsk 1 havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezine çok yakın olan Minsk 1 havalimanına ulaşmak için halk otobüslerini kullanabilirsiniz. 100 - 111 numaralı otobüsler şehir merkezinde bulunan Oktyabr'skaya ve Lenin meydanından geçmektedir. Havalimanına ulaşım için en ucuz ulaşım araçlarından biridir. Havalimanı terminal binasına kadar gitmeyen otobüslerden indikten sonra 3 dakika yürümeniz gerekecektir. Yolculuk süresi Oktyabr'skaya'dan 23 dakika'dır.

100 numaralı otobüs güzergahı: DS Slavinsky, Sevastopol Parkı, Büyük Slepnya, Kedysko, st.m. Moskova, Çocuk Demiryolları, st.m. Chelyuskintsev Parkı, Kalinin Meydanı, Matbaa, Petrusya Brovka, Yakup Meydanı Kolasa, Kozlova, Zafer Meydanı, Yanka Kupala, st.m. Oktyabrskaya, Lenin, Bağımsızlık Meydanı, Academy of Management, Hotel Sputnik, Chkalova, Minsk-1 Havalimanı

111 numaralı otobüs güzergahı: Zafer Meydanı Zafer, Meydan, Yanka Kupala, st. Oktyabrskaya, Lenin, Bağımsızlık Meydanı, Academy of Management, Hotel Sputnik, Chkalova, Minsk 1 Havaalanı

Minibüs

Minsk'te şehir içi ulaşımın vazgeçilmezi olan Minibüs ile havalimanına gitmek isterseniz yine Oktyabr'skaya'dan hareket eden 1076 ve 1063 numaralı minibüs hattını kullanarak Akademiya upravleniya kadar gelebilirsiniz. Buradan 4 numaralı otobüs'ü kullanarak havalimanına ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Minsk 1 Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olduğunuz aracı havalimanında teslim edeceğinizi firmaya önceden bildiriniz.

Taksi

Şehir merkezinden veya otelinizden 10 dakika içinde Minsk 1 havalimanı'na taksi ile ulaşabilirsiniz. Şehir merkezine çok yakın olduğu için fazla bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Minsk 2 Uluslararası Havalimanı

Minsk 2 Uluslararası Havalimanı, Minsk şehir merkezinden 42 km uzaklıkta bulunmakta olup Kastrichnitsky bölgesi sınırları içerisindedir. Minsk şehri ve Beyaz Rusya'nın ana havalimanıdır. Minsk National Airport olarak'da bilinmektedir.

Minsk şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz праспект Незалежнасці/проспект Независимости ve М2 yolu üzerinden yaklaşık 39 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 1235 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır.  Havalimanı otoparkını kullanacak iseniz önceden rezervasyon yapmanız çok önemlidir. Yaz sezonu ve resmi tatil günlerinde otopark yeri bulmakta zorlanabilirsiniz.

Minsk 2 Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, AeroExpress, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Minsk 2 havalimanına ulaşmanız mümkün. Minsk tren istasyonu, şehir merkezinden havalimanına ulaşabildiğiniz gibi Mogilev, Soligorsk, Gomel ve Grodno gibi çevre destinasyonlardan da transfer yapılabilmektedir. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına ulaşmanın en ucuz yolu belediye otobüslerini kullanmaktır. Havalimanına 300e ve 173 numaralı otobüsler gitmektedir. 300e numaralı otobüse Tsentralnyi'den binebilirsiniz. 40 dakika aralık ile hareket eden 300e numaralı otobüs yaklaşık olarak 60 dakika'da havalimanına ulaşmaktadır. Tsentralyni'ye ulaşmak için Minsk'te metro'yu kullanmak en doğru seçim olacaktır. Ayrıca Sokol'dan hareket etmekte olan 173e numaralı otobüs'te havalimanına gitmektedir.

173e numaralı otobüs güzergahı: Sokol, Bykachino, Ulusal Havaalanı "Minsk"

Aeroexpress

Minsk uluslararası havalimanına ulaşmanın en rahat ve en güzel yolu Aeroexpress minibüslerini kullanmaktır. Minibüsler'de ücretsiz Wi-fi bulunmaktadır.  Yaklaşık fiyatı 2$'dır. Otogar'dan hareket etmekte olup 1400 ve 1430 numaralı hatları bulunmaktadır. Saatleri hakkında detaylı bilgiye aeroexpress.by internet sitesinden ulaşabilirsiniz. 

1400 numaralı minibüs güzergahı: Otogar - Urucha Metro istasyonu - Havalimanı

1430 numaralı minibüs güzergahı: Otogar - Mogilevskaya Metro istasyonu - Havalimanı

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Minsk Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Minsk havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, SIXT, WEST GROUP RENT A CAR, AUTO-SALE

Taksi

Havalimanına şehir merkezinden veya otellerden çağıracağınız taksi ile hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Taksi ücreti 30-50$ gibi bir fiyat olacaktır. Minibüs ile kıyaslandığında pahalı olmasına rağmen, sizi rahat bir şekilde havalimanına götürecektir. 

Rafha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Rafha Yurtiçi Havalimanı

Rafha Yurtiçi havalimanı, Rafha şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Suudi ve Nesma havayolları Rafha şehrine tarifeli uçuşlar yapmaktadır.

Rafha Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Rafha Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Rafha Yurtiçi havalimanında araç kiralama ofisi bulamayacağınızdan önceden rezervasyon yaptırınız. Şehir merkezinde faaliyet gösteren United East araç kiralama firmasından rezervasyon yapabilirsiniz. Uçak iniş saatini ve tarihini firmaya belirtirseniz ilgili tarihte aracınızı havalimanından teslim alabilirsiniz. 

Taksi

Terminal binasından çıkışında bulacağınız taksi ile 12 dakika gibi kısa bir sürede şehir merkezine veya kalacağınız otele ulaşabilirsiniz.