Mezar-ı-Şerif - Şarm el-Şeyh Uçak Bileti

Mezar-ı-Şerif - Şarm el-Şeyh uçak bileti

Mezar-ı-Şerif - Şarm el-Şeyh uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Mezar-ı-Şerif - Şarm el-Şeyh uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Mezar-ı-Şerif - Şarm el-Şeyh uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Mezar-ı-Şerif - Şarm el-Şeyh uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Mezar-ı-Şerif - Şarm el-Şeyh uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Mezar-ı-Şerif Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Mezar-ı-Şerif Havalimanı

Mezar-ı-Şerif Havalimanı, Mezar-ı-Şerif şehir merkezinden 13 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı yerel halk tarafından Mawlānā Jalāl ad-Dīn Muhammad Balkhī Uluslararası Havaalanı olarak bilinmektedir.

Mezar-ı-Şerif şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz A76 yolu üzerinden 19 dakikada havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi ve müsaitlik durumu hakkında bilgiyi havalimanını telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

Mezar-ı-Şerif havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Mezar-ı-Şerif havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Mezar-ı-Şerif havalimanına ulaşabilirsiniz. Mezar-ı-Şerif havalimanı resmi web sitesinde yeterli veri bulunmadığından havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerini önceden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Taksi

Mezar-ı-Şerif şehir merkezinden taksi kullanarak havalimanına ulaşılabilmektedir. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak fiyat konusunda anlaşmanız durumunda çok daha ucuza seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şarm el-Şeyh Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şarm el-Şeyh Uluslararası Havalimanı

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanı, Şarm el-Şeyh şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına özellikle yaz sezonunda charter uçuş yapan havayolları ile gelinebilmektedir. Turistik olarak Ortadoğu'nun en önemli yerlerinden biridir. Ayrıca dalış severler ve safari meraklıları'da Şarm el-Şeyhi tercih etmektedir.

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Minibus, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezindeki lokasyonlara transfer sağlanabildiği gibi Naama Koyu, Köpekbalığı (Sharks) Koyu, Ras Um Sid, Nabq Koyu ve Om El Seid'e transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Minibus

Şarm el Şeyh'de genel olarak toplu taşıma özel firmaların kullandığı minibüs'ler ile yapılmaktadır. Havalimanında terminal 1 binasının çıkışında bekleyen minibüsler ile şehir merkezine ucuz bir fiyata gidebilirsiniz. Fiyat konusunda önceden minibüs şöföründen bilgi alınız. Otobüslerin durakları olmadığından talep ettiğiniz yerde inebilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; EUROPCAR, SIXTH

Taksi

Havalimanında taksi 24 saat hizmet vermektedir.  Uçağınız havalimanına hangi zaman da inerse insin taksi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra 122 numarayı arayarak taksi'yi havalimanına çağırmanız da mümkün. Mısır taksilerinde taksimetre bulmanız zordur. Havalimanı taksileri bazen çok yüksek fiyat isteyebilirler. Havalimanı çıkışına yürürseniz daha az fiyata şehir merkezine götürecek taksi bulabilirsiniz.