Mezar-ı-Şerif - Muş Uçak Bileti

Mezar-ı-Şerif - Muş uçak bileti

Mezar-ı-Şerif - Muş uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Mezar-ı-Şerif - Muş uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Mezar-ı-Şerif - Muş uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Mezar-ı-Şerif - Muş uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Mezar-ı-Şerif - Muş uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Mezar-ı-Şerif Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Mezar-ı-Şerif Havalimanı

Mezar-ı-Şerif Havalimanı, Mezar-ı-Şerif şehir merkezinden 13 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı yerel halk tarafından Mawlānā Jalāl ad-Dīn Muhammad Balkhī Uluslararası Havaalanı olarak bilinmektedir.

Mezar-ı-Şerif şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz A76 yolu üzerinden 19 dakikada havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi ve müsaitlik durumu hakkında bilgiyi havalimanını telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

Mezar-ı-Şerif havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Mezar-ı-Şerif havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Mezar-ı-Şerif havalimanına ulaşabilirsiniz. Mezar-ı-Şerif havalimanı resmi web sitesinde yeterli veri bulunmadığından havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerini önceden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Taksi

Mezar-ı-Şerif şehir merkezinden taksi kullanarak havalimanına ulaşılabilmektedir. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak fiyat konusunda anlaşmanız durumunda çok daha ucuza seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.Muş Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Muş Havalimanı

Muş Havalimanı, Muş şehir merkezine 19 km mesafede bulunmakta olup Sungu beldesi sınırlarındadır.

Muş Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Muş havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Muş havalimanından şehir merkezine ulaşım için çok fazla alternatif olmamasından dolayı otobüs'ü tercih edebilirsiniz. Otobüs yaklaşık olarak 30 dakika'da şehir merkezine gitmektedir. Trafik durumuna göre bu süre artabilir. Otobüs güzergahları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Muş belediyesini arayınız.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Muş havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Muş havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; MUŞ OTO KİRALAMA

Taksi

Havalimanından Muş'a, Bulanık'a, Bitlis'e ve Güroymak'a ulaşmak isterseniz taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Hızlı olması gideceğiniz yere hemen ulaşmanızı sağlayacaktır. 0532 341 10 28 numaralı telefonu arayarak taksi hizmeti hakkında detaylı bilgi arabilirsiniz.