Mardin - Erzurum Uçak Bileti

Mardin - Erzurum uçak bileti

Mardin - Erzurum uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Mardin - Erzurum uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Mardin - Erzurum uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Mardin - Erzurum uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Mardin - Erzurum uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Mardin Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Mardin Havalimanı

Mardin Havalimanı, Mardin şehir merkezine 19 km uzaklıktadır.

Şehir merkezinden Kızıltepe bulvarı ve D950 rotasını izleyerek 27 dakikada özel aracınız ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında 701 araç kapasiteli açık otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. 5 gün üzeri aracınızı otoparka bırakacaksanız abonmanlık yaptırabilirsiniz. Ayrıca Parkvia özel otoparkı'da havalimanına yakındır. İsterseniz bu Parkvia otoparklarını da tercih edebilirsiniz.

Şehir merkezinden havalimanına havayolu firmalarının sağladığı shuttle servisleri ile de gidilebilmektedir.

Mardin havalimanına ulaşmak için Minibüs, Taksi ve Tripuck transfer gibi alternatiflerinizde bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Mardin havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Minibüs

Mardin şehir merkezinden hareket eden Mardin-Kızıltepe minibüsleri'de havalimanından geçmektedir. Hem Mardin'den hem de Kızıltepe'den havalimanına gelmek isteyen yolcular tarafından az maliyetli olduğu için tercih edilmektedir.

Araç Kiralama

Mardin havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan oto kiralama firmalarından aracınızı kiralamış ise aracınızı teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz. Diğer firmalardan kiralamış iseniz araç teslim yeri ve saati konusunda en geç 1 gün önceden firmaya bildiriniz.

Mardin havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri: AVIS, ENTERPRISE

Taksi

Mardin havalimanına gitmenin en kolay yolu şehir merkezinden veya Nusaybin, Midyat gibi çevre ilçe merkezlerinden bineceğiniz taksilerdir. Taksiler saatlik olarak ücretlendirilmekte olup uzun mesafeler için pazarlık yapabilirsiniz.Erzurum Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzurum Havalimanı

Erzurum havalimanı, Erzurum şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunmakta olup Yakutiye ilçesi sınırları içerisindedir.

Erzurum havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Erzurum havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erzurum'da toplu taşıma aracı olan otobüs ile havalimanından şehir merkezine ulaşılmaktadır. Havalimanından hareket eden otobüsler son durak İstasyon Meydanı'na kadar gitmektedir. İstasyon meydanın'dan şehrin istediğiniz bölgesine gidebilirsiniz. Erzurum otobüsleri gideceği yöne göre harfleri bulunmaktadır. Şehrin doğusuna gitmek isterseniz D harfiyle başlayan otobüsleri, şehrin güneyinde bulunan Palandöken kayak merkezine gitmek isterseniz G-5 numaralı otobüsü kullanmalısınız.

Havaalanı otobüs güzergahı: Havalimanı, Oto Terminal-Otogar, Erzurum Teknik Üniversitesi, EBŞ Belediye Spor Tesisleri, Belediye, Kız Meslek Lisesi, Hastaneler Caddesi, Gez Mahallesi, İstasyon Meydanı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Erzurum havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Erzurum havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, SUDE OTO KİRALAMA, EVİS OTO KİRALAMA

Taksi

Havalimanından taksi ile şehir merkezine yolculuk 25 dakika sürmektedir. Taksileri terminal binası çıkışında bulabilirsiniz. Palandöken'e gideceksiniz ise 16 dakika'da taksi ile ulaşmak mümkün. Hızlı ve konforlu olmasından dolayı taksiyi seçebilirsiniz. Fiyat ve tarife bilgisini taksi şöföründen öğrenebilirsiniz.