Mardin - Basra Uçak Bileti

Mardin - Basra uçak bileti

Mardin - Basra uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Mardin - Basra uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Mardin - Basra uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Mardin - Basra uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Mardin - Basra uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Mardin Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Mardin Havalimanı

Mardin Havalimanı, Mardin şehir merkezine 19 km uzaklıktadır.

Şehir merkezinden Kızıltepe bulvarı ve D950 rotasını izleyerek 27 dakikada özel aracınız ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında 701 araç kapasiteli açık otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. 5 gün üzeri aracınızı otoparka bırakacaksanız abonmanlık yaptırabilirsiniz. Ayrıca Parkvia özel otoparkı'da havalimanına yakındır. İsterseniz bu Parkvia otoparklarını da tercih edebilirsiniz.

Şehir merkezinden havalimanına havayolu firmalarının sağladığı shuttle servisleri ile de gidilebilmektedir.

Mardin havalimanına ulaşmak için Minibüs, Taksi ve Tripuck transfer gibi alternatiflerinizde bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Mardin havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Minibüs

Mardin şehir merkezinden hareket eden Mardin-Kızıltepe minibüsleri'de havalimanından geçmektedir. Hem Mardin'den hem de Kızıltepe'den havalimanına gelmek isteyen yolcular tarafından az maliyetli olduğu için tercih edilmektedir.

Araç Kiralama

Mardin havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan oto kiralama firmalarından aracınızı kiralamış ise aracınızı teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz. Diğer firmalardan kiralamış iseniz araç teslim yeri ve saati konusunda en geç 1 gün önceden firmaya bildiriniz.

Mardin havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri: AVIS, ENTERPRISE

Taksi

Mardin havalimanına gitmenin en kolay yolu şehir merkezinden veya Nusaybin, Midyat gibi çevre ilçe merkezlerinden bineceğiniz taksilerdir. Taksiler saatlik olarak ücretlendirilmekte olup uzun mesafeler için pazarlık yapabilirsiniz.

Basra Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Basra Uluslararası Havalimanı

Basra Uluslararası havalimanı, Basra şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Erbil ve Bağdat şehirlerinden havalimanına Iraq havayolları ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca yurtdışından da havaimanına tarifeli seferler bulunmaktadır.

Basra Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Basra Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Basra havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Basra Uluslararası havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine ulaşım olarak pek fazla alternatifiniz bulunmuyor. Eğer havalimanından sizi alacak bir tanıdığınız yoksa taksi ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Taksi ücretini taksi şöförü ile mutlaka netleştiriniz. Pazarlık yaparak indirim talep ediniz.