Manaus - Şarm el-Şeyh Uçak Bileti

Manaus - Şarm el-Şeyh uçak bileti

Manaus - Şarm el-Şeyh uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Manaus - Şarm el-Şeyh uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Manaus - Şarm el-Şeyh uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Manaus - Şarm el-Şeyh uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Manaus - Şarm el-Şeyh uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Manaus Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Eduardo Gomes Uluslararası Havalimanı

Eduardo Gomes Uluslararası Havalimanı, Manaus şehir merkezinden 13 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı ismini 1896-1981 yılları arasında yaşamış olan politikacı Air Marshal Eduardo Gomes'den almıştır.

Manaus şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Constantino Nery, BR-174 ve Av. Santos Dumont üzerinden yaklaşık 15 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında terminal1 ve terminal2'de bulunan otoparkları kullanabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Eduardo Gomes Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Eduardo Gomes Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına gitmek için 2 tane otobüs seçeneğiniz bulunmaktadır; 306 numaralı büyük otobüs ya da 813 numaralı küçük otobüsler. 306 numaralı otobüs 813 numaralı otobüse göre daha ucuzdur. 06:00-24:00 saatleri arasında otogardan 30 dakika aralıklar ile hareket etmektedir.  Havalimanına yaklaşık 40 dakika'da ulaşmaktadır. Manaus'ta taksiler biraz pahalı olduğu için havalimanına gitmenin en ucuz yolu 306 numaralı otobüsü kullanmaktır.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Eduardo Gomes Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Eduardo Gomes Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, MOVIDA, AVIS, LE MANS, THRIFTY

Taksi

Manaus şehrinde de bir yerden bir yere hızlıca gitmenin en kolay yolu taksi'dir. Yalnız şehir merkezinde olan trafik sıkışıklığından dolayı taksi'yi bir kez daha düşünmelisiniz. Havalimanı'na gitmek için taksi şöföründen yaklaşık seyahat süresi ve ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Şarm el-Şeyh Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şarm el-Şeyh Uluslararası Havalimanı

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanı, Şarm el-Şeyh şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına özellikle yaz sezonunda charter uçuş yapan havayolları ile gelinebilmektedir. Turistik olarak Ortadoğu'nun en önemli yerlerinden biridir. Ayrıca dalış severler ve safari meraklıları'da Şarm el-Şeyhi tercih etmektedir.

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Minibus, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezindeki lokasyonlara transfer sağlanabildiği gibi Naama Koyu, Köpekbalığı (Sharks) Koyu, Ras Um Sid, Nabq Koyu ve Om El Seid'e transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Minibus

Şarm el Şeyh'de genel olarak toplu taşıma özel firmaların kullandığı minibüs'ler ile yapılmaktadır. Havalimanında terminal 1 binasının çıkışında bekleyen minibüsler ile şehir merkezine ucuz bir fiyata gidebilirsiniz. Fiyat konusunda önceden minibüs şöföründen bilgi alınız. Otobüslerin durakları olmadığından talep ettiğiniz yerde inebilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Şarm el-Şeyh Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; EUROPCAR, SIXTH

Taksi

Havalimanında taksi 24 saat hizmet vermektedir.  Uçağınız havalimanına hangi zaman da inerse insin taksi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra 122 numarayı arayarak taksi'yi havalimanına çağırmanız da mümkün. Mısır taksilerinde taksimetre bulmanız zordur. Havalimanı taksileri bazen çok yüksek fiyat isteyebilirler. Havalimanı çıkışına yürürseniz daha az fiyata şehir merkezine götürecek taksi bulabilirsiniz.