Malatya - Şırnak Uçak Bileti

Malatya - Şırnak uçak bileti

Malatya - Şırnak uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Malatya - Şırnak uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Malatya - Şırnak uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Malatya - Şırnak uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Malatya - Şırnak uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Malatya Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Malatya Erhaç Havalimanı

Malatya Erhaç Havalimanı, Malatya şehir merkezine 29 km uzaklıkta olup Akçadağ ilçesi sınırlarındadır.

Şehir merkezinden D300-D875 rotasını izleyerek 30 dakikada özel aracınız ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Havalimanı otoparkını kullanacaksanız 5 gün üzeri kullanımlarınızda aylık abonmanlık yaptırınız. 

Malatya havalimanına ulaşmak için Havaş, Taksi ve Tripuck transfer gibi alternatiflerinizde bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Malatya Erhaç havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havaş otobüsleri, Sivas caddesindeki Havaş Şehir Ofisi'nden kalkmaktadır. Yolculuk süresi 45 dakika olup bilet fiyatı 11 TL'dir. Aşagıda servis güzergah bilgisi verilmiştir. Servise güzergah içerisinde binilecekse lütfen kalkış saatinden önce havas firmasına telefon ile bilgi veriniz.

Havas otobüs güzergah: Havaş Şehir Ofisi (Sivas Caddesi), Çevre Yolu, MAŞTİ (Otogar), Malatya Erhaç Havalimanı

Araç Kiralama

Erhaç havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan oto kiralama firmalarından aracınızı kiralamış ise aracınızı teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz. Diğer firmalardan kiralamış iseniz araç teslim yeri ve saati konusunda en geç 1 gün önceden firmaya bildiriniz.

Malatya Erhaç havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri: MEYDAN TAŞIMACILIK, MEYDAN OTO KİRALAMA, AVIS, GRAND RENT A CAR

Taksi

Malatya ilinde taksi tarifesi açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Havalimanı şehir merkezine 29 km uzaklıkta olup Pütürge, Hekimhan gibi şehire uzak destinasyonlarda fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Önceden gideceğiniz taksi ile ücrette anlaşmanız faydanız olacaktır.Şırnak Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı

Şırnak Şerafettin Elçi havalimanı, Şırnak şehir merkezine 59 km, Cizre şehir merkezine 13 km uzaklıkta bulunmakta olup Cizre ilçe sınırlarındadır.

Havalimanından şehir merkezine ulaşmanın en kolay yolu özel servislerdir. Ulaşım imkanı kısıtlı olduğundan diğer seçeneklere göre hem ucuz hem de konforlu bir seyahat sunmaktadırlar.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Şırnak Şerafettin Elçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından bineceğiniz otobüs ile Cizre'ye ulaşabilirsiniz. Otobüs güzergahları ve detay bilgisini öğrenmenizi tavsiye ederiz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Şırnak Şerafettin Elçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Şırnak Şerafettin Elçi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Şırnak havalimanından Cizre'ye gitmek isterseniz taksi seçeneğini düşünebilirsiniz. Şırnak şehir merkezine gitmek isterseniz yolculuk 1 saat sürmektedir. Şırnak ilinin uzak olmasından dolayı ücrette fazla olmaktadır. Taksi şöförü ile pazarlık yapınız.