Malatya - Alanya Uçak Bileti

Malatya - Alanya uçak bileti

Malatya - Alanya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Malatya - Alanya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Malatya - Alanya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Malatya - Alanya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Malatya - Alanya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Malatya Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Malatya Erhaç Havalimanı

Malatya Erhaç Havalimanı, Malatya şehir merkezine 29 km uzaklıkta olup Akçadağ ilçesi sınırlarındadır.

Şehir merkezinden D300-D875 rotasını izleyerek 30 dakikada özel aracınız ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Havalimanı otoparkını kullanacaksanız 5 gün üzeri kullanımlarınızda aylık abonmanlık yaptırınız. 

Malatya havalimanına ulaşmak için Havaş, Taksi ve Tripuck transfer gibi alternatiflerinizde bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Malatya Erhaç havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havaş otobüsleri, Sivas caddesindeki Havaş Şehir Ofisi'nden kalkmaktadır. Yolculuk süresi 45 dakika olup bilet fiyatı 11 TL'dir. Aşagıda servis güzergah bilgisi verilmiştir. Servise güzergah içerisinde binilecekse lütfen kalkış saatinden önce havas firmasına telefon ile bilgi veriniz.

Havas otobüs güzergah: Havaş Şehir Ofisi (Sivas Caddesi), Çevre Yolu, MAŞTİ (Otogar), Malatya Erhaç Havalimanı

Araç Kiralama

Erhaç havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan oto kiralama firmalarından aracınızı kiralamış ise aracınızı teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz. Diğer firmalardan kiralamış iseniz araç teslim yeri ve saati konusunda en geç 1 gün önceden firmaya bildiriniz.

Malatya Erhaç havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri: MEYDAN TAŞIMACILIK, MEYDAN OTO KİRALAMA, AVIS, GRAND RENT A CAR

Taksi

Malatya ilinde taksi tarifesi açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Havalimanı şehir merkezine 29 km uzaklıkta olup Pütürge, Hekimhan gibi şehire uzak destinasyonlarda fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Önceden gideceğiniz taksi ile ücrette anlaşmanız faydanız olacaktır.Alanya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Gazipaşa Havalimanı

Gazipaşa havalimanı Antalya'nın Gazipaşa ilçesi sınırları içindedir. Alanya şehir merkezine 45 km mesafede bulunmaktadır. Alanya'nın turistik bir bölge olmasından dolayı özellikle yaz aylarında uçuş trafiği artmaktadır.

Gazipaşa Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Gazipaşa havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Alanya şehir merkezine ilaveten Avsallar, Mahmutlar, Okurcalar, Tosmur ve Kargıcak gibi Alanya çevresindeki ilçelere de ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Antalya ve Mersin gibi çevre illere de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Gazipaşa havalimanından şehir merkezine iç hat uçuşları için transfer servisi bulunmaktadır. İç hatlarda uçağın inişinden 25 dakika sonra hareket etmektedir. Yolculuk süresi 60 dakika ve bilet fiyatı 18 TL'dir.

Havaş Alanya servis güzergahı: Gazipaşa Havalimanı, Kargıcak Dinler Otel, Mahmutlar Belediye Kavşağı, Tosmur Kavşağı, Metro Kavşağı, Tespo Önü, Ticaret Odası Önü, Otogar

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Gazipaşa havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Alanya Gazipaşa havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AYTU CAR, RENT GO, GARENTA

Taksi

Gazipaşa havalimanında taksi hizmeti Gazipaşa havalimanı Taksi Kooperatifi tarafından sağlanmaktadır. +90 533 632 5988 numaralı telefon'dan arayarak önceden rezervasyon yapabilirsiniz. Havaş'a göre pahalı bir alternatif olmasına rağmen rahat ve hızlı bir ulaşım aracıdır. Havalimanı web sitesinde lokasyona göre güncel fiyatları bulabilirsiniz.