Malang - Rafha Uçak Bileti

Malang - Rafha uçak bileti

Malang - Rafha uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Malang - Rafha uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Malang - Rafha uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Malang - Rafha uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Malang - Rafha uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Malang Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Malang havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Malang havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Rafha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Rafha Yurtiçi Havalimanı

Rafha Yurtiçi havalimanı, Rafha şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Suudi ve Nesma havayolları Rafha şehrine tarifeli uçuşlar yapmaktadır.

Rafha Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Rafha Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Rafha Yurtiçi havalimanında araç kiralama ofisi bulamayacağınızdan önceden rezervasyon yaptırınız. Şehir merkezinde faaliyet gösteren United East araç kiralama firmasından rezervasyon yapabilirsiniz. Uçak iniş saatini ve tarihini firmaya belirtirseniz ilgili tarihte aracınızı havalimanından teslim alabilirsiniz. 

Taksi

Terminal binasından çıkışında bulacağınız taksi ile 12 dakika gibi kısa bir sürede şehir merkezine veya kalacağınız otele ulaşabilirsiniz.