Mahşehr - Lazkiye Uçak Bileti

Mahşehr - Lazkiye uçak bileti

Mahşehr - Lazkiye uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Mahşehr - Lazkiye uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Mahşehr - Lazkiye uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Mahşehr - Lazkiye uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Mahşehr - Lazkiye uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Mahşehr Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Mahşehr Havalimanı

Mahşehr Havalimanı, Mahşehr şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Mahşehr şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Ayet Allah Taleghani bulvarı üzerinden yaklaşık 11 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Mahşehr havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Mahşehr havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Mahşehr havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın bir mesafededir. Taksi ile çok kısa bir sürede havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksi şöförünün ingilizce bilmesi pazarlık şansınızı artırabilir. Ama genel olarak Farsça konuşulduğundan İngilizce bilen taksi şöförü bulmak çok zordur. Lazkiye Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Basil Esad Uluslararası Havalimanı

Basil Esad Uluslararası havalimanı, Lazkiye şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havaliamanı Latakia havalimanı olarak da bilinmektedir. Suriye devlet başkanı'nın abisi Basil Esad'ın adı bu havalimanına verilmiştir.

Havalimanı faaliyetleri devam eden iç savaştan dolayı mimimum düzeyindedir. Sadece Cham Wings ve Syrian Air'ın havalimanına inen birkaç uçağı bulunmaktadır. Bundan dolayı havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma aracı bulamaya bilirsiniz.

Basil Esad Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Basil Esad Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Basil Esad Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan araç kiralama firması bulunmamaktadır. Yerel tedarikçiler aracı havalimanına getirmektedirler.

Taksi

Havalimanı terminal binası çıkışında taksileri bulabilirsiniz. Taksilerde taksimetre olmadığından mutlaka pazarlık yapınız. Arapça biliyorsanız fiyatta indirim yaptırma şansınız daha fazla olur. Ne yazık ki havalimanından sehir merkezine kısıtlı transfer seçeneği bulunduğundan taksiyi seçmek zorunda kalabilirsiniz.