Mahşehr - Kars Uçak Bileti

Mahşehr - Kars uçak bileti

Mahşehr - Kars uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Mahşehr - Kars uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Mahşehr - Kars uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Mahşehr - Kars uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Mahşehr - Kars uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Mahşehr Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Mahşehr Havalimanı

Mahşehr Havalimanı, Mahşehr şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Mahşehr şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Ayet Allah Taleghani bulvarı üzerinden yaklaşık 11 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Mahşehr havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Mahşehr havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Mahşehr havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın bir mesafededir. Taksi ile çok kısa bir sürede havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksi şöförünün ingilizce bilmesi pazarlık şansınızı artırabilir. Ama genel olarak Farsça konuşulduğundan İngilizce bilen taksi şöförü bulmak çok zordur. Kars Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı

Kars Harakani Havalimanı, Kars şehir merkezine 5 km uzaklıkta olup Karacaören köyü sınırları içerisindedir.

Havalimanından yolcu taşımacılığı işletmesi 2018 Mart ayı itibarı ile Emin Özdemir Yolcu taşımacılığı firması tarafından HAVACAR otobüsleri ile yapılacaktır. Havacar otobüsleri Ardahan, Kars Merkez, Sarıkamış ve Kağızman'a yolcu taşıyacaktır. Firmanın 0 (538) 379 91 28 numaralı telefonunu arayarak detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Kars Harakani havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Kars Harakani havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine gitmekte olan belediye otobüsleri Aslan Heykelleri'nin önüne kadar gitmektedir. Uçakların iniş saatine göre ayarlanmış otobüsleri terminal binasından çıktıktan sonra bulabilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Kars Harakani havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Kars Harakani havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ÖZ SEMA OTO KİRALAMA, BEY CAR RENTAL, KARS CAR RENTAL

Taksi

Havalimanından şehir merkezi ve çevredeki destinasyonlara ulşamanın bir diğer yolu ise taksidir. Şehir merkezi yakın olduğu için 10 dakika'da ulaşabilirsiniz. Ardahan ve Sarıkamış'a gitmek istiyorsanız fiyat konusunda taksi şöförü ile anlaşabilirsiniz. Eğer ücreti beğenmezseniz otogar'a gidip şehirlerarası otobüsü denemenizi öneririz.