Mahşehr - Gaziantep Uçak Bileti

Mahşehr - Gaziantep uçak bileti

Mahşehr - Gaziantep uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Mahşehr - Gaziantep uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Mahşehr - Gaziantep uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Mahşehr - Gaziantep uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Mahşehr - Gaziantep uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Mahşehr Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Mahşehr Havalimanı

Mahşehr Havalimanı, Mahşehr şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Mahşehr şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Ayet Allah Taleghani bulvarı üzerinden yaklaşık 11 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Mahşehr havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Mahşehr havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Mahşehr havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın bir mesafededir. Taksi ile çok kısa bir sürede havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksi şöförünün ingilizce bilmesi pazarlık şansınızı artırabilir. Ama genel olarak Farsça konuşulduğundan İngilizce bilen taksi şöförü bulmak çok zordur. Gaziantep Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı, Oğuzeli ilçesi sınırları içinde olup şehir merkezine 24 km uzaklıktadır.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Gaziantep Oğuzeli havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehre ulaşmak için ucuz bir araç arıyorsanız belediye otobüslerini tercih edebilirsiniz. Gaziantep belediyesi web sitesinden otobüs hareket saatleri ve güzergah bilgisinin detayına ulaşabilirsiniz.

Havalimanı otobüs güzergahı: Havalimanı-Karataş-Üniversite Bulvarı-Valilik-Balıklı

Havaş

Gaziantep'te Havaş sadece şehir merkezine değil ayrıca Nizip ve Kilis gibi ilçelere de seferler düzenlemektedir.  Havaş otobüsleri havalimanına inen tüm uçuşlar için organize edilmiştir. Havaş otobüsleri ve yolcu alım durakları ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Varış Yeri Güzergah Yolculuk Süresi / Bilet Fiyatı Yolcu İndirme Noktaları
Şehir Merkezi Gaziantep Havalimanı, Oğuzeli Kavşağı, Perilikaya Et ve Balık Kurumu, Şehreküstü İtfaiyesi, İnönü cad. Şirehan Devlet Hastanesi. Sosyal Sigortalar Kurumu önü, Demokrasi Meydanı (Bedesten), Havaş Şehir Ofisi, Otogar 35 dk / 9 TL Şehreküstü İtfaiyesi, Şirehanı, Sosyal Sigortalar Kurumu önü, Demokrasi Meydanı (Bedesten), Havaş Ofisi, Otogar
Otogar   60 dk / 9 TL  
Gaziantep Lisesi-Üniversite- Karataş Çevreyolu, Karataş, Üniversite, Ordu Caddesi, Gaziantep Lisesi Son Durak 60 dk / 9 TL Karataş, Üniversite, Fıstık Araştırma Durağı, Gaziantep Lisesi
Kilis   60 dk / 23 TL Kilis 5 Evler Ptt Önü,Otogar Önü, Kilis Üniversitesi
Nizip   60 dk / 18 TL Nizip Otogar Önü-Hükümet Konağı Karşısı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Gaziantep Oğuzeli havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Gaziantep Oğuzeli havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ENTERPRISE, AVIS, EUROPCAR, SIXT, ARSAN, GARENTA, RENT GO RENT A CAR, HERTZ, BUDGET, ADT ORGANİZASYON

Taksi

Havalimanı taksileri Gaziantep Havalimanı Taksi Durağı Kooperatifi bünyesinde bulunmaktadır. Taksi ile hılı bir şekilde şehir merkezi, Nizip ve Kilis'e ulaşılabilmektedir. Taksi fiyatları açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. İsterseniz 0 534 375 39 93 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.