Mahşehr - Edremit Uçak Bileti

Mahşehr - Edremit uçak bileti

Mahşehr - Edremit uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Mahşehr - Edremit uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Mahşehr - Edremit uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Mahşehr - Edremit uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Mahşehr - Edremit uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Mahşehr Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Mahşehr Havalimanı

Mahşehr Havalimanı, Mahşehr şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Mahşehr şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Ayet Allah Taleghani bulvarı üzerinden yaklaşık 11 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Mahşehr havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Mahşehr havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Mahşehr havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın bir mesafededir. Taksi ile çok kısa bir sürede havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksi şöförünün ingilizce bilmesi pazarlık şansınızı artırabilir. Ama genel olarak Farsça konuşulduğundan İngilizce bilen taksi şöförü bulmak çok zordur. Edremit Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Balıkesir Kocaseyit Havalimanı

Balikesir Koca Seyit Havalimanı, Balıkesir'de bulunan ikinci havalimanıdır. Edremit ilçesi sınırlarında bulunan havalimanı, Edremit şehir merkezine 4 km, Burhaniye'ye 8 km, Balıkesir'e 90 km uzaklıktadır. Ayvalık, Altınoluk, Küçükkuyu, Ören ve Akçay gibi tatil bölgelerine yakınlığından dolayı yerli turistler tarafından tercih edilmektedir.

Balıkesir Kocaseyit Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Minibüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Balıkesir Kocaseyit havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından Ayvalık, Burhaniye ve Edremit'e giden belediye otobüsleri bulunmaktadır. Otobüs hem ucuz olması hem de mesafenin kısa olmasından dolayı tercih edilmektedir.  

Minibüs

Öncelikle havalimanının yakınından geçmekte olan minibüslere ulaşmak için biraz yürümeniz gerekmektedir. Körfez birlik minibüsleri ile otogar'a kadar seyahat edebilirsiniz. Otogar'da başka bir araca aktarma yaparak Balıkesir gibi daha uzak destinasyonlara ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Balıkesir Kocaseyit havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Balıkesir Kocaseyit havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, EUROPCAR, AYVALIK , AVEC

Taksi

Terminal binasından çıktıktan sonra taksi'yi bulabilirsiniz. Taksi ücretleri ile bilgi ücret panolarında yazmaktadır. 24 saat aynı tarife geçerli olup km başına ücret alınmaktadır. Uzak bir mesafeye gidecek iseniz pazarlık yapabilirsiniz.