Mahşehr - Dawadmi Uçak Bileti

Mahşehr - Dawadmi uçak bileti

Mahşehr - Dawadmi uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Mahşehr - Dawadmi uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Mahşehr - Dawadmi uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Mahşehr - Dawadmi uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Mahşehr - Dawadmi uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Mahşehr Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Mahşehr Havalimanı

Mahşehr Havalimanı, Mahşehr şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Mahşehr şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Ayet Allah Taleghani bulvarı üzerinden yaklaşık 11 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Mahşehr havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Mahşehr havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Mahşehr havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın bir mesafededir. Taksi ile çok kısa bir sürede havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksi şöförünün ingilizce bilmesi pazarlık şansınızı artırabilir. Ama genel olarak Farsça konuşulduğundan İngilizce bilen taksi şöförü bulmak çok zordur. 

Dawadmi Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Dawadmi Yurtiçi Havalimanı

Dawadmi Yurtiçi havalimanı, Dawadmi şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına sadece Riyad ve Cidde şehirlerinden direk uçuş bulunmaktadır. 

Dawadmi Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Dawadmi Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Dawadmi Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Dawadmi Yurtiçi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı terminal binası çıkışında bekleyen taksiler ile şehir merkezine gitmek mümkündür. Havalimanından toplu taşıma imaknı bulunmadığından taksi kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Taksi ücretini netleştirmeniz yararınıza olacaktır.