Madrid - Halep Uçak Bileti

Madrid - Halep uçak bileti

Madrid - Halep uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Madrid - Halep uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Madrid - Halep uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Madrid - Halep uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Madrid - Halep uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Madrid Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Madrid havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Madrid havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Halep Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Halep Uluslararası Havalimanı

Halep Uluslararası havalimanı, Halep şehir merkezine 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. Halep'e gitmek istiyorsanız ne yazık ki uçakla gitmek mümkün değildir. Havalimanına uçuşlar uzun bir süredir durdurulmuştur. Havalimanının tekrar sivil yolcu trafiğine açılması beklenmektedir. 

Halep'e gitmek için Hatay, Gaziantep veya Lazkiye şehrinden size uygun olanı seçip bu şehirlerden araba ya da otobüs ile Halep'e ulaşabilirsiniz.