Maceio - Afyon Uçak Bileti

Maceio - Afyon uçak bileti

Maceio - Afyon uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Maceio - Afyon uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Maceio - Afyon uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Maceio - Afyon uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Maceio - Afyon uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Maceio Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası Havalimanı

Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası Havalimanı, Maceio şehir merkezinden 22 km uzaklıkta bulunmakta olup Rio Largo sınırları içerisindedir. Eski adı Campo dos Palmares havalimanı idi.

Maceio şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz BR-104 üzerinden yaklaşık 38 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 583 araç kapasiteli otopark mevcuttur. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına giden otobüsler Veleiro firması tarafından işletilmektedir.  Otobüslerin 45 dakika aralıklar ile havalimanına gitmektedir. Otobüs ile havalimanına gidecek iseniz otobüslerin 45 dakika aralık ile geldiğini göz önünde bulundurunuz.

Ponta Verde hattının güzergahı: BR 104, Federal Alagoas Üniversitesi yönü - Federal Karayolu Polisi - Av. Durval de Góes Monteiro - Av. Fernandes Lima - Centenary Meydanı - Poço / Jaraguá - R. Jangadeiros Alagoanos (Pajuçara) - Av. Álvaro Otacílio (Ponta Verde) - Jatiúca- Alışveriş Iguatemi - Well - Av. Fernandes Lima - Av. Durval de Góes Monteiro - BR 104- Havaalanı

Feitosa hattının güzergahı: Conjunto Cruzeiro do Sul (Rio Largo) - BR 104, Federal Alagoas Üniversitesi yönü- Federal Karayolu Polisi - Express Way - Alışveriş Patio - Sawmill ve Hard Clay (Av. Menino Marcelo) - Feitosa

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, MOVIDA, UNIDAS, AVIS, HERTZ

Taksi

Maceio şehrinde taksi bulmak çok kolaydır. Havalimanına hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen yolcular taksiyi tercih etmektedir. Otobüs'e göre pahalı olmasına rağmen bekleme yapmaması avantajınızadır. Havalimanına gitmek için çok fazla vaktiniz yok ise taksi seçeneğini düşünmelisiniz.Afyon Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Zafer Havalimanı

Zafer havalimanı, Afyon şehir merkezine 59 km uzaklıkta bulunmakta olup Kütahya'nın Altıntaş ilçe sınırları içerisindedir. Türkiyenin ilk bölgesel havalimanıdır. Afyon, Kütahya ve Uşak illerine gitmek isteyen yolcular tarafından kullanılmaktadır. Afyon'a 59 km uzaklıkta olan havalimanı, Kütahya'ya 41 km, Uşak'a 103 ve Eskişehir'e 113 km uzaklıktadır.

Zafer havalimanından çevre illere ulaşmanız için en uygun çözüm havalimanı servisleridir. Zafer havalimanı web sitesinde servislerin telefon numarasını bulabilirsiniz. Önceden yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz.

Zafer Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Zafer havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Zafer havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Zafer havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Kütahya ve Afyon şehirlerinin arasında bulunan Zafer havalimanından taksi ile bu şehirlere ulaşabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Fakat mesafenin uzak olmasından dolayı taksi ücreti biraz fazla tutacaktır. Havalimanına ulaşmadan önce +90 538 843 15 22 numaralı airport taxi firmasından fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.