Luzhou - Luxor Uçak Bileti

Luzhou - Luxor uçak bileti

Luzhou - Luxor uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Luzhou - Luxor uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Luzhou - Luxor uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Luzhou - Luxor uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Luzhou - Luxor uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Luzhou Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Luzhou havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Luzhou havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Luxor Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Luxor Uluslararası Havalimanı

Luxor Uluslararası havalimanı, Luxor şehir merkezine 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına Ortadoğu'dan direk tarifeli seferler ile Avrupadan ise paket tur satışı yapan acentelerden alacağınız charter uçak bileti ile ulaşabilirsiniz.

Luxor Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Luxor Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezindeki lokasyonlara transfer sağlanabildiği gibi Al Biirat, Edfu, Qena, Hurghada ve Aswan'a da transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından  otobüs ile 15 dakika'da şehir merkezine ulaşılmaktadır. Otobüs'ler genel olarak kalabalıktır. Fakat en ucuz ulaşım aracı olduğu için tercih edilmektedir.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Luxor Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Luxor Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ALOMA, BUDGET, EUROPCAR, HERTZ, THRIFTY

Taksi

Taksiler terminalin dışında beklemektedir. Luxor'da her ne kadar taksi fiyatları ucuz olsa da taksi şöförleri havalimanında yüksek fiyat telaffuz edebilirler. Pazarlık yapmaya hazır olun. İyi pazarlık yaparsanız fiyatta indirim yaptırabilirsiniz. Her zaman yola çıkmadan önce fiyatı taksi şöförü ile netleştirin.