Luxor - Muş Uçak Bileti

Luxor - Muş uçak bileti

Luxor - Muş uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Luxor - Muş uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Luxor - Muş uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Luxor - Muş uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Luxor - Muş uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Luxor Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Luxor Uluslararası Havalimanı

Luxor Uluslararası Havalimanı, Luxor şehir merkezinden 6 km uzaklıkta bulunmaktadır.  Havalimanından hem Ortadoğu hem de Avrupa'ya direk uçak seferleri bulunmaktadır. Nile nehri ve Krallar vadisini görmeye gelen turistler genel olarak charter seferler ile gelmektedir. Bundan dolayı yurtdışına gidecek iseniz charter seferlerini de gözden geçiriniz.

Luxor şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Al Matar yolu üzerinden yaklaşık 18 dakika'da ulaşabilirsiniz. Terminal binasının karşısında bulunan alana uzun süreli ve kısa süreli park edebilirsiniz. Fiyatlar uygun olup ücret bilgisini almak için havalimanını arayınız.

Bazı otellerin havalimanına ücretsiz shuttle hizmeti bulunmakta olup otelde kalıyorsanız resepsiyona danışınız. 

Luxor Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Luxor Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Luxor şehir merkezinin yanısıra Al Biirat, Edfu, Qena, Hurghada ve Aswan'dan da transfer imkanı bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden havalimanına otobüs ile ulaşmak mümkün. Otobüsler fiyat olarak ucuz olmasına rağmen kalabalıktır. Özellikle yaz aylarında sıcak ve kalabalık'tan dolayı pek tercih etminizi önermiyoruz. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Luxor Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Luxor Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ALOMA, BUDGET, EUROPCAR, HERTZ, THRIFTY

Taksi

Luxor'da taksi bol miktarda bulunmaktadır. Taksilerde genel olarak taksimetre bulunmaz ama ücretler makuldur. Havalimanına ulaşmak için 50 LE gibi bir ücret ödersiniz. Pazarlık yaparak ücreti indirme imkanınız vardır. Muş Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Muş Havalimanı

Muş Havalimanı, Muş şehir merkezine 19 km mesafede bulunmakta olup Sungu beldesi sınırlarındadır.

Muş Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Muş havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Muş havalimanından şehir merkezine ulaşım için çok fazla alternatif olmamasından dolayı otobüs'ü tercih edebilirsiniz. Otobüs yaklaşık olarak 30 dakika'da şehir merkezine gitmektedir. Trafik durumuna göre bu süre artabilir. Otobüs güzergahları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Muş belediyesini arayınız.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Muş havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Muş havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; MUŞ OTO KİRALAMA

Taksi

Havalimanından Muş'a, Bulanık'a, Bitlis'e ve Güroymak'a ulaşmak isterseniz taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Hızlı olması gideceğiniz yere hemen ulaşmanızı sağlayacaktır. 0532 341 10 28 numaralı telefonu arayarak taksi hizmeti hakkında detaylı bilgi arabilirsiniz.