Luxor - Bodrum Uçak Bileti

Luxor - Bodrum uçak bileti

Luxor - Bodrum uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Luxor - Bodrum uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Luxor - Bodrum uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Luxor - Bodrum uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Luxor - Bodrum uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Luxor Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Luxor Uluslararası Havalimanı

Luxor Uluslararası Havalimanı, Luxor şehir merkezinden 6 km uzaklıkta bulunmaktadır.  Havalimanından hem Ortadoğu hem de Avrupa'ya direk uçak seferleri bulunmaktadır. Nile nehri ve Krallar vadisini görmeye gelen turistler genel olarak charter seferler ile gelmektedir. Bundan dolayı yurtdışına gidecek iseniz charter seferlerini de gözden geçiriniz.

Luxor şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Al Matar yolu üzerinden yaklaşık 18 dakika'da ulaşabilirsiniz. Terminal binasının karşısında bulunan alana uzun süreli ve kısa süreli park edebilirsiniz. Fiyatlar uygun olup ücret bilgisini almak için havalimanını arayınız.

Bazı otellerin havalimanına ücretsiz shuttle hizmeti bulunmakta olup otelde kalıyorsanız resepsiyona danışınız. 

Luxor Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Luxor Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Luxor şehir merkezinin yanısıra Al Biirat, Edfu, Qena, Hurghada ve Aswan'dan da transfer imkanı bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden havalimanına otobüs ile ulaşmak mümkün. Otobüsler fiyat olarak ucuz olmasına rağmen kalabalıktır. Özellikle yaz aylarında sıcak ve kalabalık'tan dolayı pek tercih etminizi önermiyoruz. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Luxor Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Luxor Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ALOMA, BUDGET, EUROPCAR, HERTZ, THRIFTY

Taksi

Luxor'da taksi bol miktarda bulunmaktadır. Taksilerde genel olarak taksimetre bulunmaz ama ücretler makuldur. Havalimanına ulaşmak için 50 LE gibi bir ücret ödersiniz. Pazarlık yaparak ücreti indirme imkanınız vardır. Bodrum Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Milas Bodrum Havalimanı

Milas Bodrum Havalimanı, Milas ve Bodrum ilçeleri arasında olup Muğla ili sınırlarındadır. Havalimanı, Bodrum şehir merkezine 36 km, Milas şehir merkezine 18 km ve Muğla şehir merkezine 77 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Bodrum'un Türkiye'nin en önemli tatil bölgelerinden biri olmasından dolayı özellikle yerli ve yabancı turislerin Bodrum'a ulaşmak için tercih ettiği bir havalimanıdır.

Tatilinize güzel bir başlangıç yapmak için doğru aracınızı önceden belirlemeniz sizin için faydalı olacaktır. Pegasus, Onur Air ve Atlas Global havayollarının havalimanından Bitez, Bodrum, Gümbet, Konacık, Milas, Muğla, Turgutreis ve Yatağan'a ücretsiz servisleri bulunmaktadır.

Milas Bodrum Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Otobüs (Muttaş), Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunuyor.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına havalimanından ulaşabilirsiniz. Havalimanından Bodrum, Milas ve Muğla şehir merkezine ulaşıldığı gibi Yalıkavak, Bitez, Turgutreis, Torba, Akyarlar, Golturkbuku, Güvercinlik ve Kuyucak'a da transfer imkanı bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanın'dan toplu taşıma hizmeti Muğla belediyesi tarafından organize edilmektedir. Belediye otobüsleri MUTTAŞ olarak bilinmektedir. Otobüsler Menteşe ve Bodrum otogarına kadar gitmektedir. Eğer Bodrum çevresindeki tatil bölgelerine gidecek iseniz otogardan sonra dolmuş'ları kullanarak gidebilirsiniz.

MUTTAŞ otobüsleri sefer saatleri ve ücretleri konusunda detaylı bilgiye MUTTAŞ web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Havaş

Havalimanının yolcu çıkışında bulunan HAVAŞ otobüslerini kullanarak 45 dakika'da Bodrum otogarına gidebilirsiniz. Bilet ücreti 15 TL'dir. Uçakların iniş saatlerine göre otobüsler kalkmaktadır. Detaylı bilgiye Havaş web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Otogar'a giden otobüsler sadece belli duraklarda yolcuları indirmektedir.

Yolcu indirme durakları: Güvercinlik, Hotel Etap Altınel, Hotel Blue Dreams, Hotel Samara yolu, Torba

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Milas Bodrum havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Bodrum Milas havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, GARENTA, BUDGET, ALMIRA RENT A CAR, SIXT

Taksi

Havalimanında taksi hizmeti Bodrum Airport Taxi tarafından verilmektedir. Firmanın web sitesinde destinasyona göre güncel fiyatlar bulunmaktadır. Taksiler iç hat ve dış hat terminal binası çıkışlarında beklemektedir. Taksilerde ücret başlangıç fiyatının üzerine km başına ücret eklenerek ücretlendirilmektedir. Milas havalimanı Bodrum'a 36 km, Bitez'e 47 km, Yalıkavak ve Turgutreis'e 55 km uzaklıktadır. 30 km'i aşan yerlere ulaşımlarınızda Taksi ücreti'de 100 TL'i aşmaktadır. Pazarlık yaparak ücreti biraz daha düşürebilirsiniz.