Luanda - Al-Baha Uçak Bileti

Luanda - Al-Baha uçak bileti

Luanda - Al-Baha uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Luanda - Al-Baha uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Luanda - Al-Baha uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Luanda - Al-Baha uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Luanda - Al-Baha uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Luanda Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Quatro de Fevereiro Havalimanı

Quatro de Fevereiro, Luanda şehir merkezinden 3 km uzaklıkta bulunmakta olup yakınlığından dolayı yürüyerek gitmek bile mümkündür.

Luanda şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Revolucao de Outubro üzerinden 5 dakikada ulaşabilirsiniz. Havalimanında 850 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı ücretleri konusunda bilgi almak için havalimanını danışınız.

Quatro de Fevereiro havalimanına ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Quatro de Fevereiro havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Şehrin birçok yerinden ulaşım için otobüs kullanılmaktadır. Havalimanına ulaşmanın en ekonomik yollarından biridir. Özel işletmelerin ve kamunun otobüsleri bulunmaktadır. İki otobüste havalimanına sizi ulaştırmaktadır.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Quatro de Fevereiro havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında hiçbir araç kiralama şirketinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı önceden firmaya haber vermeniz faydanıza olacaktır.

Taksi

Luanda havalimanı şehir merkezine çok yakın bir havalimanıdır. Taksi ile hem hızlı hem de çok rahat bir şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz. Al-Baha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Al-Baha Yurtiçi Havalimanı

Al-Baha Yurtiçi havalimanı, Al-Baha şehir merkezine 44 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına iç hat uçuş yapan havayolları; Suudi havayolları ve Flynas'tır. Yurtdışından geliyorsanız ancak Suudi arabistan şehirlerinden aktarma yaparak havalimanına ulaşabilirsiniz. 

Al-Baha Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Al-Baha Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Al-Baha havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Al-Baha Yurtiçi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Terminal binası çıkışında bekleyen taksiler ile şehir merkezine gidilebilmektedir. Mesafe uzun olduğu için ücret konusunda mutlaka anlaşınız. Otobüs gibi toplu taşıma aracının olmaması taksi ile ulaşımı zorunlu hale getirmektedir.