Londrina - Uşak Uçak Bileti

Londrina - Uşak uçak bileti

Londrina - Uşak uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Londrina - Uşak uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Londrina - Uşak uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Londrina - Uşak uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Londrina - Uşak uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Londrina Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Londrina Havalimanı

Londrina Havalimanı, Londrina şehir merkezinden 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Londrina şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz R. Goiás ve Av. Santos Dumont üzerinden yaklaşık 7 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Londrina havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Londrina havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına ulaşmak için kullanacağınız en ucuz araç otobüs'tür. 108 ve 611 numaralaı otobüsleri kullanabilirsiniz. 108 numaralı otobüs sabah 05:55 ve akşam 11:00 saatleri arasında çalışmakta olup Jardim Arbotroz ve şehir merkezi rotasında faaliyet göstermektedir. 611 numaralı hat ise 06:00-18:00 saatleri arasında çalışmakta olup Santa Rita ve Üniversite hastanesi arasında yol almaktadır.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Londrina Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da araç kiralama şirketi bulunmamaktadır. Teslim yeri konusunda önceden firmaya haber veriniz.

Taksi

Havalimanına gitmenin en hızlı yolu taksi'dir. Şehir içinde çok fazla trafik ışığı bulunduğundan mesafe yakın olmasına rağmen yolculuk süresi uzamaktadır.Uşak Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Uşak Havalimanı

Uşak Havalimanı, Uşak şehir merkezine 8 km uzaklıkta olup iki Saray köyü sınırları içerisindedir.

Havalimanı şehir merkezine çok uzak olmadığı için 10-15 dakikada ulaşmanız mümkün.

Uşak Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunuyor.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezine ulaşmanın en ucuz yolu otobüslerdir. Otobüsler ile ulaşım süreniz biraz uzasa da ekonomik bir çözüm olduğu için tercih edilmektedir. Otobüsler hakkındaki güzergah bilgisine Uşak belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Uşak havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Uşak havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine ulaşmanın en kolay yolu terminal binası çıkışındaki taksiler iledir. Taksiler km başına ücret almaktadır. Uzak mesafe bir yere gidecekseniz önceden fiyatı sormanızı tavsiye ederiz.