Lenkeran - Nantong Uçak Bileti

Lenkeran - Nantong uçak bileti

Lenkeran - Nantong uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Lenkeran - Nantong uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Lenkeran - Nantong uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Lenkeran - Nantong uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Lenkeran - Nantong uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Lenkeran Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Lenkeran Havalimanı

Lenkeran Havalimanı, Lenkeren şehir merkezinden 13 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Lenkeran şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz R48 üzerinden 24 dakikada ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı hakkında detaylı bilgiyi havalimanını arayarak öğrenebilirsiniz.

Lenkeran havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Lenkeran havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Lenkeran Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olduğunuz aracı havalimanında teslim edeceğinizi firmaya önceden bildiriniz.

Taksi

Havalimanına rahat ve konforlu bir şekilde ulaşmak için taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Havalimanına ulaşmak için yaklaşık 25-30$ tutarında bir ücret ödersiniz. Siz yine havalimanına ulaşmak için ne kadar ödeyeceğinizi taksi şöförüne sorunuz. Ayrıca pazarlık yapınız. Nantong Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nantong havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Nantong havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.