Lefkoşa - Belgrad Uçak Bileti

Lefkoşa - Belgrad uçak bileti

Lefkoşa - Belgrad uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Lefkoşa - Belgrad uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Lefkoşa - Belgrad uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Lefkoşa - Belgrad uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Lefkoşa - Belgrad uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Lefkoşa Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Ercan Havalimanı

Ercan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin başkenti Lefkoşa'da bulunmaktadır. Havalimanı Lefkoşa'ya 23 km, Girne'ye 44 km uzaklıktadır.

Lefkoşa şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz  Lefkoşa-Gazimağusa anayolu üzerinden ilerleyip havaalanı yoluna dönmelisiniz. Lefkoşa şehir merkezinden yaklaşık 30 dakikada havalimanına ulaşabilirsiniz. Girne şehir merkezinden havalimanına gitmek isterseniz de Lefkoşa-Girne anayolunu kullanmalısınız. Bu yol üzerinden 47 dakikada havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. 0-20 dakika arası ücretsizdir. Uzun süreli aracınızı bırakacaksanız aylık abonmalık yapabilirsiniz. Aylık abonmanlık işlemlerini uçuştan önce Ödeme noktalarından yaptırmalısınız.

Ercan havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi, KIBHAS ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Ercan havalimanına ulaşmanız mümkün. Havalimanına şehir merkezindeki lokasyonlardan sağlanabildiği gibi hem Türk tarafındaki Girne, Alsancak, Lefke, Mağusa hem de Rum tarafındaki Nicosia, Larnaca, Limassol'dan transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

KIBHAS

Ercan havalimanına ulaşmak için pef fazla alternatifiniz bulunmamaktadır. Kıbrıs genelinde ulaşımı sağlayan KIBHAS havalimanı otobüsleri havalimanına gitmek için en yaygın kullanılan ulaşım aracıdır. Lefkoşa, Girne, Mağusa, Güzelyurt ve Lefke'den havalimanına ulaşımı KIBHAS sağlamaktadır. KIBHAS servislerini kullancaksanız uçuşunuzdan 1 gün önce saat 22:00'e kadar firma web sitesinde bulunan telefon numarasını arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

KIBHAS servislerini hakkında detaylı bilgiyi aşagıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Kalkış Yeri Kalkış Noktası Yolculuk Süresi / Bilet Fiyatı
Lefkoşa Lefkoşa Otobüs Terminali 35 dk / 12 TL
Girne Colony Hotel Yanı 70 dk / 17.50 TL
Mağusa Mağusa Otobüs Terminali 50 dk / 17.50 TL
Güzelyurt Güzelyurt Otobüs Terminali 75 dk / 17.50 TL
Lefke Lefke Otobüs Terminali 90 dk / 21 TL

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Ercan havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerini tercih ederseniz hızlı bir şekilde aracınızı teslim edip uçağınıza gidebilirsiniz.

Ercan havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri: ERCAN HAVALİMANI RENT A CAR, KIBRIS ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Havalimanına gitmek için fazla seçeneğiniz olmadığı için taksi kullanmayıda düşünebilirsiniz. Taksileri şehir ve ilçelerden binebilirsiniz. Taksi ücretinin ne kadar tutacağını taksi şöföründen öğrenebilirsiniz. Havalimanı Girne, Mağusa ve Güzelyurt'tan gidecekseniz taksi şöförü ile pazarlık yapabilirsiniz.

Belgrad Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Belgrad havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Belgrad havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.