Lazkiye - Aldan Uçak Bileti

Lazkiye - Aldan uçak bileti

Lazkiye - Aldan uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Lazkiye - Aldan uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Lazkiye - Aldan uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Lazkiye - Aldan uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Lazkiye - Aldan uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Lazkiye Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Basil Esad Uluslararası Havalimanı

Basil Esad Uluslararası Havalimanı, Lazkiye şehir merkezinden 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Eski Suriye devlet başkanı'nın büyük oğlu Basil Esad'ın adı bu havalimanına verilmiştir.

Suriye'de devam eden iç savaş'tan dolayı havalimanından kalkan uçak sayısı son derece azdır. Cham Wings ve Syrian Airlines havalimanını kullanan belli başlı havayolarıdır.

Lazkiye şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz M1 otoyolu üzerinden yaklaşık 25 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı hakkında bilgi almak için havalimanını arayınız.

Basil Esad Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Basil Esad Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Basil Esad Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketi bulunmamaktadır. Bundan dolayı lokal tedarikçiler'e aracın ne zaman ve nerede teslim edeceğinizi önceden söyleyiniz.

Taksi

Havalimanına ulaşmanın en uygun yolu taksiyi kullanmaktadır. Fakat taksilerde taksimetre bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı fiyat konusunda taksi şöförü ile önceden anlaşınız. 

Aldan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Aldan havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Aldan havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.