Lazkiye - Abadan Uçak Bileti

Lazkiye - Abadan uçak bileti

Lazkiye - Abadan uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Lazkiye - Abadan uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Lazkiye - Abadan uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Lazkiye - Abadan uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Lazkiye - Abadan uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Lazkiye Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Basil Esad Uluslararası Havalimanı

Basil Esad Uluslararası Havalimanı, Lazkiye şehir merkezinden 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Eski Suriye devlet başkanı'nın büyük oğlu Basil Esad'ın adı bu havalimanına verilmiştir.

Suriye'de devam eden iç savaş'tan dolayı havalimanından kalkan uçak sayısı son derece azdır. Cham Wings ve Syrian Airlines havalimanını kullanan belli başlı havayolarıdır.

Lazkiye şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz M1 otoyolu üzerinden yaklaşık 25 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı hakkında bilgi almak için havalimanını arayınız.

Basil Esad Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Basil Esad Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Basil Esad Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketi bulunmamaktadır. Bundan dolayı lokal tedarikçiler'e aracın ne zaman ve nerede teslim edeceğinizi önceden söyleyiniz.

Taksi

Havalimanına ulaşmanın en uygun yolu taksiyi kullanmaktadır. Fakat taksilerde taksimetre bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı fiyat konusunda taksi şöförü ile önceden anlaşınız. 

Abadan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Abadan Uluslararası Havalimanı

Abadan Uluslararası havalimanı, Abadan şehir merkezine 14 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına İran ülkesinden iç hat uçuş yapan havayolları; İran Air, Aseman Airlines, Mahan Air, Kish Air, Qeshm Air, Taban Air, Zagros havayolları'dır.

Abadan Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Abadan Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Abadan havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Abadan Uluslararası havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Abadan havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler ile şehir merkezine ulaşılabilmektedir. Toplu taşıma aracı olmadığından taksi tek alternatifinizdir.