Larnaka - Adıyaman Uçak Bileti

Larnaka - Adıyaman uçak bileti

Larnaka - Adıyaman uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Larnaka - Adıyaman uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Larnaka - Adıyaman uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Larnaka - Adıyaman uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Larnaka - Adıyaman uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Larnaka Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Larnaka Uluslararası Havalimanı

Larnaka Uluslararası Havalimanı, Larnaka şehir merkezinden 4 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanı Kıbrıs adasının güney tarafının en büyük havalimanıdır. Ada'nın 1974 yılında 2'ye ayrılmasından sonra havalimanı çok daha fazla gelişmiştir. Rum tarafına gelmek isteyen tatil severler tarafından kullanılmaktadır. Yaz aylarında charter ve tarifeli seferlerin artışı ile Avrupa'nın birçok yerine uçuş yapılmaktadır.

Larnaka şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Αρτέμιδος (Artemis)/B4 üzerinden yaklaşık 9 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında otoparkı kullanmak isterseniz açık uzun süreli park ucuz olmasından dolayı tercih edilebilir.

Larnaka Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Larnaka Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Larnaka şehir merkezinin yanısıra Ayia Napa, Protaras, Limassol, Paphos ve Pernera'dan da transfer imkanı bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına hem şehir içinde bulacağınız otobüsler ile hem de şehirlerarası otobüsler ile ulaşılabilmektedir. Toplu taşıma aracı olarak 407, 417, 418,419, 425,429, 431 ve 440 numaralı hatlar ile havalimanına gidilebilmektedir. Genel olarak otobüslerin hepsi otogar'dan 30 dakika aralıkla hareket etmektedir. Hat güzergahları hakkında detaylı bilgi aşagıda yer alamaktadır.

407 otobüs hattı: Larnaka İstasyonu - Havaalanı - Meneu - Kiti - Mazotos - Agios Theodorou Plajı - Zygi - Vasiliko - Mari - Deniz Üssü

417 otobüs hattı: Aradippou - Larnaca - Havaalanı - Kiti - Pervolia

418 otobüs hattı: Troulos - Kellya - Livadia - Larnaka İstasyonu - Havaalanı - Meneu - Dromolaxia

419 otobüs hattı: Oroklini - Larnaka Station - Havaalanı - Dromolaxia - Kiti Housing Estates - Tersefanou

425 otobüs hattı: Dhekelia - TO - Liman - Larnaka İstasyonu - Finikoudes - Makenzy - Havaalanı

429 otobüs hattı: Larnaka İstasyonu - Havaalanı - Faros - Tekkes

431 otobüs hattı: C.O.T Plajı - Larnaka Limanı - Finikoudes - Makenzy - Havaalanı - Turist Bölgesi Pervolia - Faros

440 otobüs hattı: Merkez Otobüs Terminali (Larnaka Tenis Kulübü'nün karşısında) - Foinikoudes (Palmiye Ağaçları Yürüyüş Yolu) - Mackenzie Turist Bölgesi - Havaalanı

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Baf Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Baf Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, EUROPCAR, SIXT, ASTRA&PETSAS

Taksi

Larnaka şehir merkezinde bulacağınız taksiler ile 10-20 dakika arasında havalimanına ulaşılmaktadır. Taksimetre kullanımı yasalar ile zorunlu olmasına rağmen taksi şöförleri açmak istememektedir. Geceleyin taksi ücretleri için farklı tarife uygulanmaktadır. Yaklaşık olarak şehir merkezinden 15-20€ ücret ödersiniz.Adıyaman Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Adıyaman Havalimanı

Adıyaman havalimanı, Adıyaman şehir merkezine 23 km uzaklıkta bulunmakta olup Boztepe sınırları içerisindedir.

Havalimanından ulaşım genel olarak yolcu servisleri ile yapılmaktadır. 0 (258) 261 41 43 numaralı telefonu arayarak Baytur firması tarafından işletilmekte olan yolcu servisleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adıyaman Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Adıyaman havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Adıyaman havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Adıyaman havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, RENT A CAR

Taksi

Havalimanında taksi hizmeti Nemrut Turizm tarafından verilmektedir. Havalimanı yolcu çıkışında bulunan taksiler ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanından şehre ulaşmak için çok fazla alternatif olmadığından dolayı taksi seçeneği de düşünülebilir.