La Plata - Stavropol Uçak Bileti

La Plata - Stavropol uçak bileti

La Plata - Stavropol uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz La Plata - Stavropol uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz La Plata - Stavropol uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca La Plata - Stavropol uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. La Plata - Stavropol uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

La Plata Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

La Plata Havalimanı

La Plata havalimanı, La Plata şehir merkezinden 7 km uzaklıkta bulunmaktadır.

La Plata şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. 13 yolu üzerinden normal trafikte 17 dakikada ulaşabilirsiniz.

La Plata havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından La Plata havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile La Plata havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı araç teslim yerini önceden firmanıza bildirmeniz gerekmektedir. 

Taksi

Şehir merkezinden veya otelinizden taksiyi kullanarak havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksiye ödeyeceğiniz tutarı önceden taksi şöförü ile teyitleşiniz. Taksi ile konforlu ve hızlı bir ulaşım yaparsınız.

Stavropol Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Stavropol havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Stavropol havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.