La Plata - Diyarbakır Uçak Bileti

La Plata - Diyarbakır uçak bileti

La Plata - Diyarbakır uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz La Plata - Diyarbakır uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz La Plata - Diyarbakır uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca La Plata - Diyarbakır uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. La Plata - Diyarbakır uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

La Plata Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

La Plata Havalimanı

La Plata havalimanı, La Plata şehir merkezinden 7 km uzaklıkta bulunmaktadır.

La Plata şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. 13 yolu üzerinden normal trafikte 17 dakikada ulaşabilirsiniz.

La Plata havalimanına ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından La Plata havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile La Plata havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı araç teslim yerini önceden firmanıza bildirmeniz gerekmektedir. 

Taksi

Şehir merkezinden veya otelinizden taksiyi kullanarak havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksiye ödeyeceğiniz tutarı önceden taksi şöförü ile teyitleşiniz. Taksi ile konforlu ve hızlı bir ulaşım yaparsınız.Diyarbakır Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Bağlar ilçe sınırları içinde bulunan havalimanı, şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Diyarbakır Havalimanı yeni terminal binası ile Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük havalimanıdır.

Uçuşların sık olmasından dolayı Mardin ve Urfa gibi çevre illere gitmek isteyen yolcular tarafından da tercih edilmektedir.

Diyarbakır Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Diyarbakır havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Ofis, Dağkapı, Bağlar, Seyrantepe ve Diclekent gibi Diyarbakır semtlerine ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Bingöl, Batman ve Mardin gibi çevre illere de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine giden belediye otobüsleri sabah 06:40 ile akşam 21:20 saatleri arasında çalışmaktadır. Her 20 dakikada bir hareket etmektedir. Şehir merkezinden geçip son durak Dicle üniversitesi'ne varmaktadır. Ucuz olmasından dolayı tercih edilmektedir. 

Z2 otobüs güzergahı: Diyarbakır Havalimanı, Newroz Parkı, Banvit, Zümrüt Kent, Göletli Park, Yenihal, Toptancılar, Kantar, Migros, Urfa yolu, Batıkent, Koşuyolu, Gevran, Adliye, Dağkapı, Üniversite

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Diyarbakır havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Diyarbakır havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, EUROPCAR, HERTZ, SIXT, EMIR RENT A CAR

Taksi

Taksi ile havalimanından Diyarbakır şehir merkezine rahat bir şekilde gidilebilmektedir. Terminal binası çıkışında taksileri bulabilirsiniz. Batman, Bingöl, Çermik ve Ergani gibi uzak bir destinasyona gidecek iseniz pazarlık yapmanızı öneririz.