La Paz - Allahabad Uçak Bileti

La Paz - Allahabad uçak bileti

La Paz - Allahabad uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz La Paz - Allahabad uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz La Paz - Allahabad uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca La Paz - Allahabad uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. La Paz - Allahabad uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

La Paz Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

El Alto Uluslararası Havalimanı

El Alto Uluslararası Havalimanı, La Paz şehir merkezinden 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. 4058m deniz seviyesinden yüksekliği göz önüne alındığında dünyanın en yüksek havalimanıdır.

La Paz şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Autopista Héroes de la Guerra del Chaco/3 numaralı yolu üzerinden yaklaşık 8 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 155 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Otopark ücretini öğrenmek için havalimanını arayınız.

El Alto Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından El Alto Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Şehir içinde ulaşım normal otobüsler ve mini otobüsler ile yapılmaktadır. Şehir merkezinde bulunan Prado'dan hareket eden 212 numaralı El Alto havalimanı otobüsleri ile 30-45 dakika gibi bir sürede havalimanına ulaşabilirsiniz. Bilet fiyatı 1 usd 'dir. La pazın kuzey bölgesinden gelen Longhaul otobüsü ise askeri üssü geçip havalimanına gelmektedir. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile El Alto Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olduğunuz aracı havalimanında teslim edeceğinizi firmaya önceden bildiriniz.

Taksi

Şehir merkezinden bineceğiniz taksi ile hızlı bir şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksimetre'leri genel de bulunmadığından fiyat konusunda önceden taksi şöförü ile anlaşınız. Havalimanına 10 usd'nin altında bir ücret makul bir ücrettir.

Allahabad Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Allahabad havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Allahabad havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.