Kütahya - Kars Uçak Bileti

Kütahya - Kars uçak bileti

Kütahya - Kars uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kütahya - Kars uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kütahya - Kars uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kütahya - Kars uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kütahya - Kars uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kütahya Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Zafer Havalimanı

Zafer havalimanı, Kütahya şehir merkezine 41 km uzaklıkta bulunmakta olup Kütahya'nın Altıntaş ilçe sınırları içerisindedir. Türkiyenin ilk bölgesel havalimanıdır. Afyon, Kütahya ve Uşak illerindeki yolcular tarafından kullanılmaktadır. Afyon'dan 59 km uzaklıkta olan havalimanı, Kütahya'dan 41 km, Uşak'tan 103 ve Eskişehir'den 113 km uzaklıktadır.

Havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz D650 karayolunu kullanabilirsiniz. Kütahya'dan 40 dakika, Afyon'dan 60 dakika'da havalimanına ulaşılmaktadır.

Havalimanı otopark'ı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli aracınızı otoparka bırakmak istiyorsanız abonelik işlemleri için girişten hemen sonra ödeme gişesine uğrayınız.

Havalimanına ulaşım için THY ve Pegasus havayolları servisler düzenlemektedir.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Afyon havalimanına, Afyon'dan ve Kütahya illerinden ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Zafer havalimanında Rent a Car ofisi bulunmamakta olup aracınızı kiraladığınız şirkete havaliamanında aracınızı teslim edeğinizi önceden bildiriniz.

Taksi

Kütahya ve Afyon şehirlerinin arasında bulunan Zafer havalimanına Taksi ile konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgesel havalimanı olan Zafer havalimanın 2 şehire de uzak olması taksi ücretinizin kabarık olmasına yol açabilir. Taksiye binmeden önce havalimanına ulaşımınızın ne kadar tutacağını taksi şöföründen öğreniniz. Ve PAZARLIK YAPMAYI UNUTMAYIN.Kars Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı

Kars Harakani Havalimanı, Kars şehir merkezine 5 km uzaklıkta olup Karacaören köyü sınırları içerisindedir.

Havalimanından yolcu taşımacılığı işletmesi 2018 Mart ayı itibarı ile Emin Özdemir Yolcu taşımacılığı firması tarafından HAVACAR otobüsleri ile yapılacaktır. Havacar otobüsleri Ardahan, Kars Merkez, Sarıkamış ve Kağızman'a yolcu taşıyacaktır. Firmanın 0 (538) 379 91 28 numaralı telefonunu arayarak detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Kars Harakani havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Kars Harakani havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine gitmekte olan belediye otobüsleri Aslan Heykelleri'nin önüne kadar gitmektedir. Uçakların iniş saatine göre ayarlanmış otobüsleri terminal binasından çıktıktan sonra bulabilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Kars Harakani havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Kars Harakani havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ÖZ SEMA OTO KİRALAMA, BEY CAR RENTAL, KARS CAR RENTAL

Taksi

Havalimanından şehir merkezi ve çevredeki destinasyonlara ulşamanın bir diğer yolu ise taksidir. Şehir merkezi yakın olduğu için 10 dakika'da ulaşabilirsiniz. Ardahan ve Sarıkamış'a gitmek istiyorsanız fiyat konusunda taksi şöförü ile anlaşabilirsiniz. Eğer ücreti beğenmezseniz otogar'a gidip şehirlerarası otobüsü denemenizi öneririz.