Kütahya - Barquisimeto Uçak Bileti

Kütahya - Barquisimeto uçak bileti

Kütahya - Barquisimeto uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kütahya - Barquisimeto uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kütahya - Barquisimeto uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kütahya - Barquisimeto uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kütahya - Barquisimeto uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kütahya Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Zafer Havalimanı

Zafer havalimanı, Kütahya şehir merkezine 41 km uzaklıkta bulunmakta olup Kütahya'nın Altıntaş ilçe sınırları içerisindedir. Türkiyenin ilk bölgesel havalimanıdır. Afyon, Kütahya ve Uşak illerindeki yolcular tarafından kullanılmaktadır. Afyon'dan 59 km uzaklıkta olan havalimanı, Kütahya'dan 41 km, Uşak'tan 103 ve Eskişehir'den 113 km uzaklıktadır.

Havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz D650 karayolunu kullanabilirsiniz. Kütahya'dan 40 dakika, Afyon'dan 60 dakika'da havalimanına ulaşılmaktadır.

Havalimanı otopark'ı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli aracınızı otoparka bırakmak istiyorsanız abonelik işlemleri için girişten hemen sonra ödeme gişesine uğrayınız.

Havalimanına ulaşım için THY ve Pegasus havayolları servisler düzenlemektedir.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Afyon havalimanına, Afyon'dan ve Kütahya illerinden ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Zafer havalimanında Rent a Car ofisi bulunmamakta olup aracınızı kiraladığınız şirkete havaliamanında aracınızı teslim edeğinizi önceden bildiriniz.

Taksi

Kütahya ve Afyon şehirlerinin arasında bulunan Zafer havalimanına Taksi ile konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgesel havalimanı olan Zafer havalimanın 2 şehire de uzak olması taksi ücretinizin kabarık olmasına yol açabilir. Taksiye binmeden önce havalimanına ulaşımınızın ne kadar tutacağını taksi şöföründen öğreniniz. Ve PAZARLIK YAPMAYI UNUTMAYIN.

Barquisimeto Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Barquisimeto havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Barquisimeto havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.