Krakow - Nevşehir Uçak Bileti

Krakow - Nevşehir uçak bileti

Krakow - Nevşehir uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Krakow - Nevşehir uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Krakow - Nevşehir uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Krakow - Nevşehir uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Krakow - Nevşehir uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Krakow Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Krakow havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Krakow havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Nevşehir Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir Kapadokya Havalimanı

Nevşehir Kapadokya Havalimanı, Nevşehir şehir merkezine 31 km, Kapadokya'ya 40km mesafede bulunmakta olup Gülşehir ilçe sınırlarındadır. Özellikle Dünya'nın birçok ülkesinden Kapodokya'yı ziyarete gelen yolcular tarafından kullanılmaktadır.

Havalimanından Nevşehir, Kırşehir ve Aksaray illerine gitmekte olan havalimanı servislerinin işletmeciliği İpek Turizm firması tarafından yapılmaktadır. 0 531 735 10 78 numaralı telefondan arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Nevşehir Kapadokya havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Nevşehir Kapadokya havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Nevşehir Kapadokya havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; BE-PA OTOMOTİV, ARTI TURİZM

Taksi

Nevşehir havalimanından taksiyi kullanarak hızlı bir şekilde şehir merkezine ya da Kapadokya'ya ulaşabilirsiniz. Havalimanı hem Nevşehir hemde turistik bölge olan Kapadokya'ya biraz uzaktır. Bundan dolayı havalimanı servisleri çok daha ucuz bir alternatif olmaktadır. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak indirim talep edebilirsiniz.