Konya - Rafha Uçak Bileti

Konya - Rafha uçak bileti

Konya - Rafha uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Konya - Rafha uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Konya - Rafha uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Konya - Rafha uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Konya - Rafha uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Konya Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Konya Havalimanı

Konya Havalimanı, Konya şehir merkezine 18 km uzaklıkta olup Selçuk ilçesi sınırlarındadır.

Şehir merkezinden Ankara Caddesi üzerinden D715 rotasını izleyerek 27 dakikada özel aracınız ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. DHMİ tarafından işletilmekte olan havalimanına aracınızı uzun süreli bırakacak iseniz telefonla arayarak aylık abonmanlık hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konya havalimanına ulaşmak için Havaş, Taksi ve Tripuck gibi alternatiflerinizde bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Konya havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Anıt meydanından hareket etmekte olan Havas otobüsleri ile yaklaşık 30 dakika'da Konya havalimanına ulaşılıyor. Havaş bilet fiyatı 12 TL'dir. Havaş otobüsleri bekleme yapmadan rahat bir şekilde havalimanına ulaşmanızı sağlayacaktır.

Araç Kiralama

Konya havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan oto kiralama firmalarından aracınızı kiralamış ise aracınızı teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz. Diğer firmalardan kiralamış iseniz araç teslim yeri ve saati konusunda en geç 1 gün önce firma ile mutabık kalınız.

Konya havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri: SIXT, HERTZ, BUDGET, AVIS, ENTERPRISE

Taksi

Konya ilinde taksi tarifesi açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Havalimanı şehir merkezine 18 km uzaklıkta olup Karaman, Aksaray gibi şehire uzak destinasyonlarda fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Önceden gideceğiniz taksi ile ücrette anlaşmanız faydanız olacaktır.

Rafha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Rafha Yurtiçi Havalimanı

Rafha Yurtiçi havalimanı, Rafha şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Suudi ve Nesma havayolları Rafha şehrine tarifeli uçuşlar yapmaktadır.

Rafha Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Rafha Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Rafha Yurtiçi havalimanında araç kiralama ofisi bulamayacağınızdan önceden rezervasyon yaptırınız. Şehir merkezinde faaliyet gösteren United East araç kiralama firmasından rezervasyon yapabilirsiniz. Uçak iniş saatini ve tarihini firmaya belirtirseniz ilgili tarihte aracınızı havalimanından teslim alabilirsiniz. 

Taksi

Terminal binasından çıkışında bulacağınız taksi ile 12 dakika gibi kısa bir sürede şehir merkezine veya kalacağınız otele ulaşabilirsiniz.