Konya - Basra Uçak Bileti

Konya - Basra uçak bileti

Konya - Basra uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Konya - Basra uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Konya - Basra uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Konya - Basra uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Konya - Basra uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Konya Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Konya Havalimanı

Konya Havalimanı, Konya şehir merkezine 18 km uzaklıkta olup Selçuk ilçesi sınırlarındadır.

Şehir merkezinden Ankara Caddesi üzerinden D715 rotasını izleyerek 27 dakikada özel aracınız ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. DHMİ tarafından işletilmekte olan havalimanına aracınızı uzun süreli bırakacak iseniz telefonla arayarak aylık abonmanlık hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konya havalimanına ulaşmak için Havaş, Taksi ve Tripuck gibi alternatiflerinizde bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Konya havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Anıt meydanından hareket etmekte olan Havas otobüsleri ile yaklaşık 30 dakika'da Konya havalimanına ulaşılıyor. Havaş bilet fiyatı 12 TL'dir. Havaş otobüsleri bekleme yapmadan rahat bir şekilde havalimanına ulaşmanızı sağlayacaktır.

Araç Kiralama

Konya havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan oto kiralama firmalarından aracınızı kiralamış ise aracınızı teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz. Diğer firmalardan kiralamış iseniz araç teslim yeri ve saati konusunda en geç 1 gün önce firma ile mutabık kalınız.

Konya havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri: SIXT, HERTZ, BUDGET, AVIS, ENTERPRISE

Taksi

Konya ilinde taksi tarifesi açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Havalimanı şehir merkezine 18 km uzaklıkta olup Karaman, Aksaray gibi şehire uzak destinasyonlarda fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Önceden gideceğiniz taksi ile ücrette anlaşmanız faydanız olacaktır.

Basra Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Basra Uluslararası Havalimanı

Basra Uluslararası havalimanı, Basra şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Erbil ve Bağdat şehirlerinden havalimanına Iraq havayolları ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca yurtdışından da havaimanına tarifeli seferler bulunmaktadır.

Basra Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Basra Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Basra havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Basra Uluslararası havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine ulaşım olarak pek fazla alternatifiniz bulunmuyor. Eğer havalimanından sizi alacak bir tanıdığınız yoksa taksi ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Taksi ücretini taksi şöförü ile mutlaka netleştiriniz. Pazarlık yaparak indirim talep ediniz.