Kocaeli - Nicosia Uçak Bileti

Kocaeli - Nicosia uçak bileti

Kocaeli - Nicosia uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kocaeli - Nicosia uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kocaeli - Nicosia uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kocaeli - Nicosia uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kocaeli - Nicosia uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kocaeli Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Cengiz Topel Havalimanı

Cengiz Topel Havalimanı, Kocaeli (İzmit) şehir merkezine 15 km uzaklıkta olup Kartepe ilçe sınırlarındadır.

Şehir merkezinden D100 yolu üzerinden 17 dakikada özel aracınız ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Otobandan geliyorsanız İzmit Doğu çıkışından çıkıp Adapazarı istikametine devam ediniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Aracınızı uzun süreliğine bırakacaksanız aylık abonmanlık imkanından yararlanabilirsiniz. Havalimanın otoparkı 105 araç kapasitesine sahiptir.

Cengiz Topel havalimanına ulaşmak için Belediye-Halk Otobüsleri, Taksi ve Tripuck gibi daha birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Kocaeli havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Kocaeli belediyesi tarafından havalimanına ulaşmak için seferler düzenlenmektedir. 250 C numaralı otobüsler Körfez Depolama Alanından hareket etmektedir. Buna ilaveten D-100(E-5) Karayolu üzerinde bulunan tüm duraklardan Eşme ve Uzuntarla halk otobüsleri ile havalimanına gidilebilmektedir.

250 C otobüs güzergahı: Derince-İzmit-Otogar ve Havalimanı

Sakarya ilinin Cengiz Topel havalimanına yakın olmasından dolayı Sakarya Büyükşehir belediyesi'de otobüs seferleri düzenlemektedir. 54/K numaralı otobüsler K.Terminal'den kalmaktadır.

54/K otobüs güzergahı: K.Terminal- Karaağaç Bulvarı - Atatürk Bulvarı - Kent Meydanı - 1 Geçit- M.Egemenlik Caddesi - Z.Hanım Caddesi - Adnan M. Caddesi - Sedaş - Y.Terminal - D100 - Aşağıdereköy - Eşme - Uzuntarla - Havalimanı

Kocaeli (İzmit) ve Sakarya'dan ulaşım için otobüsleri tercih ederseniz en ucuz ve az maliyetli bir şekilde havalimanına ulaşırsınız.

Araç Kiralama

Cengiz Topel havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile ulaşabilirsiniz. Havalimanında hiçbir oto kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Aracınızı havalimanında teslim edeceğinizi önceden kiralamış olduğunuz firmaya iletiniz.

Taksi

Taksi ile şehir merkezinden havalimanına ulaşmanız çok fazla sürmeyecektir. Sapanca, Sakarya, Adapazarı ve Gölcük'den taksi seçeneğini kullanmak isterseniz taksi şöfürü ile pazarlık yapabilirsiniz.

Nicosia Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nicosia havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Nicosia havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.