Kırcaali - Changzhou Uçak Bileti

Kırcaali - Changzhou uçak bileti

Kırcaali - Changzhou uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kırcaali - Changzhou uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kırcaali - Changzhou uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kırcaali - Changzhou uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kırcaali - Changzhou uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kırcaali Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Kırcaali Havalimanı

Kırcaali havalimanı 1970 yılında Gledka ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır. Havalimanının küçük bir havalimanı olması ve bağlantı yollarının kötü olmasında dolayı büyümemiştir.

1971 yılında yaşanan uçak kazası sonrasında uçuşlar kademeli olarak azalmış. 1980 yılının başında havalimanı hizmet dışı bırakılmıştır.

Şu an için çürümeye bırakılmış havalimanına hiçbir tarifeli sefer yapılmamaktadır. Havalimanı ilerleyen zamanda aktifleşirse ulaşım olanakları hakkında bilgiye yer verilecektir.

Changzhou Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Changzhou havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Changzhou havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.