Kırcaali - Al-Baha Uçak Bileti

Kırcaali - Al-Baha uçak bileti

Kırcaali - Al-Baha uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kırcaali - Al-Baha uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kırcaali - Al-Baha uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kırcaali - Al-Baha uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kırcaali - Al-Baha uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kırcaali Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Kırcaali Havalimanı

Kırcaali havalimanı 1970 yılında Gledka ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır. Havalimanının küçük bir havalimanı olması ve bağlantı yollarının kötü olmasında dolayı büyümemiştir.

1971 yılında yaşanan uçak kazası sonrasında uçuşlar kademeli olarak azalmış. 1980 yılının başında havalimanı hizmet dışı bırakılmıştır.

Şu an için çürümeye bırakılmış havalimanına hiçbir tarifeli sefer yapılmamaktadır. Havalimanı ilerleyen zamanda aktifleşirse ulaşım olanakları hakkında bilgiye yer verilecektir.

Al-Baha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Al-Baha Yurtiçi Havalimanı

Al-Baha Yurtiçi havalimanı, Al-Baha şehir merkezine 44 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına iç hat uçuş yapan havayolları; Suudi havayolları ve Flynas'tır. Yurtdışından geliyorsanız ancak Suudi arabistan şehirlerinden aktarma yaparak havalimanına ulaşabilirsiniz. 

Al-Baha Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Al-Baha Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Al-Baha havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Al-Baha Yurtiçi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Terminal binası çıkışında bekleyen taksiler ile şehir merkezine gidilebilmektedir. Mesafe uzun olduğu için ücret konusunda mutlaka anlaşınız. Otobüs gibi toplu taşıma aracının olmaması taksi ile ulaşımı zorunlu hale getirmektedir.