Kayseri - Larnaka Uçak Bileti

Kayseri - Larnaka uçak bileti

Kayseri - Larnaka uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Kayseri - Larnaka uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Kayseri - Larnaka uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kayseri - Larnaka uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kayseri - Larnaka uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Kayseri Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Erkilet Havalimanı

Erkilet Havalimanı, Kayseri şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı Kocasinan merkez ilçesi sınırları içinde bulunmaktadır. Şehir merkezinden Mustafa Kemal Paşa bulvarı üzerinden havalimanına özel aracınızla ulaşabilirsiniz. 420 araçlık kapasitesi bulunan havalimanı otoparkı konumu olarak iç hat terminaline daha yakındır. Otopark saatlik olarak ücretlendirilmektedir, uzun süreli kullanmak isterseniz aylık abonmanlık seçeneği bulunuyor. Ayrıca engelli yolcular için 20 araçlık yer tahsis edilmiştir.

Havalimanına Tripuck transfer hizmetinin yanı sıra otobüs, Havaş ve Taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından havalimanına ulaşmanız mümkün. Amarat, Güneşli, Yenişehir ve Yenimahalle gibi Kayseri semtlerinden ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Ankara gibi çevre illerden de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erkilet havalimanına ulaşmak için ekonomik bir çözüm istiyorsanız otobüs seçeneğini düşününüz. Erkilet havalimanı'na Seyid Burhaneddin Devlet Hastanesi durağından 100 numaralı, İstasyon caddesinden 101 numaralı, Erciyes Üniversitesi fakültesinden 102 numaralı otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Ara duraklardan binmek istiyorsanız detaylı bilgiye Kayseri Büyükşehir belediyesi web sitesinden bakabilirsiniz

Havaş

Erkilet Havalimanı'na ulaşmak için Havaş otobüsleri'ni de kullanabilirsiniz. Havaş'ın şehir merkezinden ve Talas'tan olmak üzere 2 güzergahı bulunuyor. Şehir merkezinden Şehirlerarası Otobüs Terminali karşısında bulunan BYZ AVM otoparkından, Talas'tan ise Anayurt'tan Havaş otobüsleri kalmaktadır. Şehir merkezinden havalimanı 30 dakika, Talas'tan 45 dakika sürmekte olup bilet fiyatı 12 TL'dir.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaştığınızda havalimanında bulunan araç kiralama şirketlerine aracınızı teslim edebilirsiniz.

Kayseri Erkilet havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, HERTZ, FILOPARK, CARMOBIL, SIXT, BUDGET, ALVIS

Taksi

Şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunan havalimanına 5-10 dakika içinde taksi ile ulaşmanız mümkün. Trafik olması durumunda bu sürenin biraz daha artacağını unutmayınız. Taksiler km başına ücretlendirilmekte olup taksi şöförlerinden ödeyeceğiniz ücret bilgisini öğrenebilirsiniz.Larnaka Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Larnaka Uluslararası Havalimanı

Larnaka Uluslararası havalimanı, Larnaka şehir merkezine 4 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanı Kıbrıs'ın güney tarafında bulunmaktadır. Rum tarafının en büyük havalimanıdır. Charter ve tarifeli seferler ile özellikle yabancı turistlerin Kıbrıs'a ulaşımı bu havalimanına yapılmaktadır. 

Larnaka Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Larnaka Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezindeki lokasyonlara transfer sağlanabildiği gibi Ayia Napa, Protaras, Limassol, Paphos ve Pernera'ya transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için toplu taşıma olarak otobüs hizmet vermektedir. Havalimanından belli başlı 6 hat bulunmaktadır. 407, 417, 418, 419, 425 ve 429 numaralı hatlar ile şehir merkezindeki gideceğiniz bölgeye transferinizi sağlayabilirsiniz. Eğer istediğiniz bölgeye bu hatlar ile gidilemiyorsa 417, 431 ve 440 numaralı hattaki otobüsler de havalimanından geçmektedir. Yetişkin tek bileti 1,50 €, öğrenci bileti 0,75 €'dır.

Hat güzergahları hakkında detaylı bilgi aşagıda yer alamaktadır.

407 otobüs hattı: Deniz Üssü - Mari - Vasiliko - Zygi - Agios Theodorou Plajı - Mazotos - Kiti - Meneu - Havalimanı - Larnaka İstasyonu

417 otobüs hattı: Pervolia - Kiti - Havalimanı - Larnaka - Aradippou

418 otobüs hattı: Dromolaxia - Meneu - Havalimanı - Larnaka İstasyonu - Livadia -Kellya - Troulos

419 otobüs hattı: Tersefanou - Kiti Housing Estates - Dromolaxia - Havaalanı - Larnaka Otobüs İstasyonu - Oroklini

425 otobüs hattı: Havaalanı - Makenzy - Finikoudes - Larnaka İstasyonu - Liman - CTO - Dhekelia

429 otobüs hattı: Tekkes - Faros - Havaalanı - Larnaka İstasyonu

431 otobüs hattı: Faros - Turist Bölgesi Pervolia - Havaalanı - Finikoudes - Larnaka Limanı - C.O.T Plajı

440 otobüs hattı: Havaalanı - Mackenzie Turist Bölgesi - Foinikoudes (Palmiye Ağaçları Yürüyüş Yolu) - Merkez Otobüs Terminali (Larnaka Tenis Kulübü'nün karşısında)

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Larnaka Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Larnaka Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, EUROPCAR, SIXT, ASTRA&PETSAS

Taksi

Havalimanın'dan şehir merkezine hızlı bir şekilde taksi ile ulaşılmaktadır. Yaklaşık olarak 10-15€ ücret ödersiniz. Nicosia veya Paphos'a gitmek isterseniz ücret 100€ üzerinde olacaktır. Aşgıda Larnaka'da bulacağınız taksi firmalarının listesi ve telefon numarası bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi telefon ile arayarak öğrenebilirsiniz.

- Larnaca Airport Taksi: +357 24 652465
- Larnaca Taksi: +357 99 368804
- Johns Cyprus Taksi: +357 99 405604
- Kolonaki Taksi: +357 24 657777
- MAX7 Taksi: +357 96 530863